Ostrov (2023)

Vlezlý product placement, příběh plný klišé a závěr asi nejstupidnější, co jsem za poslední dobu viděl. Pan Langmajer za mě hraje všude jednotvárně, i tady, a paní Plodková OK. Každopádně tento film je podle mě celkem zbytečné vidět, nic člověku nedá a o komedii se moc nejedná.

Bábovky (2020)

Kupodivu mě to překvapilo. Asi stárnu. Film zajímavě natočený, příběh možná trochu jednodušší a konec? Asi očekávaný. Každopádně tu 4. hvězdu dávám za to, že v Česku tento styl točení není běžný. Na jedno zhlédnutí film dobrý.

Saint Seiya: Rytíři zvěrokruhu – Počátek (2023)

Plakát je asi to nejlepší, co na filmu najdete. Je to béčkový film s celkem dobrými bojovými scénami, každopádně mě to neodradilo v kině chvilkami usínat. Kamarád, který viděl anime předlohu, mi řekl, že je to spíše inspirované mangou, než-li podle mangy. Nečekejte tedy zázraky. A Sean Bean se ani zde nezbavil prokletí svých postav.

Svatý pavouk (2022)

Na film jsem uvítal náhodou a po dlouhé době jsem byl z něčeho takového nadšený! Sice se mi trošičku nelíbí, že odbočili od skutečnosti, každopádně se jedná o opravdu kvalitní snímek. Vryla se mi do hlavy především hudba, takže vřele doporučuji!

Christmas Time is Here (2021) (TV film)

Inu, nedivím se, že tento film vám Netflix nedoporučí. Bohužel má posedlost vánočními filmy mě dovedla až k tomuto "snímku". Celý příběh a scény nejsou nijak špatné - klasické netflixovské rychlokvašky, co je ale ovšem tragické, jsou některé herecké výkony. A to konkrétně představitele Juliana (Dewshane Williams), po tomhle filmu beru pomyslnou trofej nejhorší herce Daveedovi Diggsovi (seriál Snowpiercer) a předávám ji Williamsovi, naprostá katastrofa.

Vánoce s tebou (2022)

No... Asi nemám slov. Kýč vedle kýče, výkony nemastné, naprosto žádná chemie. Klasický scénář, který buď slouží k vymývání mozků, nebo k uspokojení náctiletých posedlých každou rychlokvaškou, kterou nám letos Netflix na Vánoce prezentuje. Ztráta času.

Vánoce na spadnutí (2022)

Tak takhle špatné herecké výkony jsem už dlouho neviděl. Příběh vesměs o ničem a myslím si, že důstojného comebacku Lohanové jsme se nedočkali.

To nic, drahá (2022)

Stepfordské paničky po dvaceti letech. Hezké záběry kamery, které však vystřídala naprosto otřesná hudba, vůbec se k filmu nehodila. Možná tím chtěla režisérka dodat filmu nějaké záhadno a napětí, ale podle mě to mělo opačný efekt. Navíc, při návštěvě kina, měla z toho cílová skupina celkem solidní legraci. Ano, vyřízení teenageři, kteří touží vidět jejich Harryho. Příště bych na film již osobně nešel a zvolil raději již zmíněné paničky.

Bullet Train (2022)

Bullet Train se stal prvním filmem, na který jsem šel do kina dvakrát. Nejspíše za to může má posedlost japonské předlohy nebo porovnání z osobní zkušenosti jízdy šinkansenem. Každopádně jedna hvězdička dolů za, podle mého názoru, nepovedené efekty v akčních scénách. :-) Doporučuji!

Princezna (2022)

Celý film jsem hleděl, zcela bez emocí. Při závěrečných titulcích jsem se začal smát, jakou blbost jsem právě viděl. Chvílemi jsem přemýšlel, jestli to nevzniklo podle nějaké počítačové hry, tak to na mě totiž působilo. Jelikož jsem se na to díval dopoledne, můj mozek si to nezapamatuje, což je možná dobře. Každopádně jako rekreačka asi fajn.