Diana (2013)

Priznám sa, nikdy som neoplývala nejakým prehnaným záujmom o princeznú Dianu.. no rozhodla som sa trochu polepšit a chcela som trochu nakuknúť do života slávnej princeznej, ktorá pôsobí tak sympaticky a chýry o jej dobrosrdečnosti a pomoci sú neustále v kurze.. Z tohto filmu som sa dozvedela, že Diana mala románik s akýmsi nepekným indom, ktorý bol povolaním lekár a .. nič viac!.. žiadne zaujímavé fakty, kráľovská rodina spomenutá veľmi okrajovo, skoro vôbec.. len lovestory, ktorá nedopadla šťastne.. no fakt som sa z tohto strašne životopisného filmu veľa dozvedela.. nech nie som prehnane negatívna, Naomi Watts úloha princeznej dokonale pristala a aj vďaka nej má tento film odomňa aspoň 1*..

Pozdravy ze spermabanky (2013)

Od tohto filmu som čakala komédiu absurdeného charakteru, ktorá bude jemne pritiahnutá za vlasy, trochu trápna a v konečnom dôsledku neurazí ani neoslní .. No zostala som milo prekvapená .. =) Vince Vaughn sa príjemne zhostil role otca mnooohých detí, o ktorých zisťuje čoraz viac a to vtipným a zaujímavým spôsobom .. oceňujem originálny námet, nenudila som sa ani chvíľku a zvedavo čakala, ako tento príbeh dopadne.. =) a samozrejme, happy end potešil .. =) takže Pozdrav zo spermobanky napokon oslnil a vyplnil mi jedno ospalonudné popoludnie.. =) 4* .. =)

LEGO® příběh (2014)

Jaaaaj Lego príbeh .. =) taká blbina až ma to neskutočne bavilo a musela som sa smiaaaať.. =) či už na lego duchovi na nitke, chytrákovi, ktorý spájal croissant s volantom, chytľavým songom typu: Všechno je tu božíííí alebo Temnota bez rodičov, hlavnom hrdinovi, ktorý preberal program v lego TV s kvetinkou, alebo hláške.. miláááčku, kde mááám kaťataaa.. =D proste úplný odvaz a pre všetkých fanúšikov lega určite filmová animovaná lahôtka.. =) milé, farebné, príjemné, vtipné, legové .. super.. =) 4*

Dědictví aneb Kurva se neříká (2014)

Veľké sklamanie.. samozrejme nečakala som, že by pokračovanie Dědictví mohlo byť na úrovni prvého filmu ale toto.. bolo skôr smutné než veselé.. skôr nudné ako vtipné.. skôr zdĺhavé ako pútavé.. a keď si to tak zhrniem, zbytočné .. škoda..

Oculus (2013)

Čo to bolo?? Realita, minulosť, súčasnosť v minulosti, fikcia - vplyv zrkadla, skutočnosť, ktorá sa vlastne nedeje (a zároveň deje...???) .. dej sa bujaro premietal z jedného do druhého a do takých kombinácii, že ma po 30 minútach pozerania rozbolela hlava.. koniec celkovo nebol zlý ale čakala som niečo viac.. niečo čo ma posadí na zadok a padne mi sánka.. ale nič také sa nestalo .. pár krát som sa vydesila a poriadne si ponadávala ale inak.. nebolo to dotiahnuté iba čo ma rozbolela hlava a naštvala som sa .. 2*.. a to som zhovievavá..

Červená Karkulka (2011)

Ach jaj .. ľudstvo sa snáď nikdy nepoučí.. už len ten názov filmu - mätúci a zbytočný.. Ak čakáte starú obľúbenú rozprávočku v novodobom prevedení veeeeeľmi sa sklamete.. Nesympatickí herci (na čele s Amandou Seyfried..) vo filme nudnom snáď aj pre 12 ročné deti.. reku ,,Eeeeej krvavá scéna vlk ide killovať!!“, hehe nič sa nestalo a viac kečupu som mala aj v raňajkovom hemendexe.. nemalo to ani hlavu, ani pätu, nebolo to hororové, ani rozprávkové, ani romantické ani .. nič .. A tatko vlk?? to už je fakt trochu moc..

Mládí v trapu (2003)

Old School.. =) nemôžem z tohto filmu.. =) videla som ho už x krát a stále sa na ňom dokážem schuti zasmiať.. =) ešte aby nie, keď kamoši - Luke Wilson, zronený z rozchodu (vo veľkom štýle.. =D).. Vince Vaughn s usporiadaným rodinným životom.. a Will Ferrell, čerstvý ženáč na pokraji rozvodu.. založia bratstvo so všetkým, čo k tomu patrí.. =D to, že ani jeden z nich nie je študent (vlastne svoje študentské časy majú už pekne dlho za sebou.. ) a ich bratstvo má 90 ročného člena je úplne v poriadku .. ;) komédia plná humoru, ktorý si nedáva servítku pred ústa.. potešil ma aj Seann William Scott v úlohe, ktorú som fakt nečakala.. =D oddychovka na záchvat smiechu (menšia srdcovka.. =) ).. 4*.. =)

Tři moulové (2012) odpad!

Som priaznivcom trapnohumoru, ale čo je veľa to je veľa.. odpad!!!

Captain America: První Avenger (2011)

Chris Evans v boji s červeným Voldemortom.. Captain America mal na začiatku čaro vtedajšej doby, efekty boli prepracované (chlapík rozplesknutý vo vrtuli to mal blbé.. ), Chris robil čo mohol – herecké výkony celkovo neurazili, =) .. Ale.. keď som si celú zápletku zrekapitulovala, išlo o blbosť.. a hlavne podobnosť s istými historickými udalosťami celkom náhodná, že?? No trošku kreatívnejšie to veru mohlo byť.. a bolo by aj vyššie hodnotenie, keď by som si odmyslela v čom vlastne konflikt spočíval (čo sa nedá).. a samozrejme všadeprítomný americký patriotizmus (smutný to národ , na ktorý všetci útočia.. ešte že sú tak hrdinskí a zachránia sa.. =)) A to som tomuto filmu fandila a chcela by som veľmi dať 4*.. ale nemôžem.. 3 slušné *..

Lars a jeho vážná známost (2007)

Nepochopený Lars a jeho vážna známosť - figurína Bianca.. =) už len námet hovorí o nezvyčajnom filme.. čakala som "trafenú" komédiu k popukaniu ale ostala som (milo) prekvapená.. Ryan Gosling - fúzatý a vo vlnenom svetríku, nám zahral chlapíka s dobrým srdcom, no psychickou poruchou.. Bolo pekné, aké solidárne dokáže byť malé mestečko a pomáhalo Biance začleňovať sa do spoločnosti .. =D 4*.. =)