Hairspray (2007)

Hehe, že sa ten Travolta na niečo také dal .. =) Príjemný muzikál.. Atmosféra šesťdesiatych rokov bola akosi čarovná .. =) Som zvedavá na pokračovanie.. =)

Flákači (1995)

Zábavný film.. =) Príbeh z obchoďáku o dvoch chlapíkoch, ktorí chcú získať späť svoje bývalé priatelky.. =) ale čo všetko sa okolo toho stane.. =D Príjemné herecké obsadenie.. potešil ma Jason Lee a Ethan Suplee, kedže je seriál Volajú ma Earl jeden z mojich najoblúbenejších .. =) Taktiež Jay a Silent Bob nemali chybu .. =D koniec filmu skvelý - Willam uvidel plachetnicu .. =D ..a dieťa na eskalátore.. =D

Take One: A Documentary Film About Swedish House Mafia (2010)

Som nadšená!!! =) Odkedy som počula One, zamilovala som si Swedish House Mafiu.. takže vidieť, ako táto pecka vznikla bol pre mňa zážitok.. =) Tiež ma potešil aj keď kratučký, ale predsa tam bol - záber z Amsterdamu zo Sensation.. =) Čiernobiela kamera parádička.. =) Skvelá hudba, super dokument.. 5*..

Klub sráčů (2000)

Hovorte si čo chcete.. každý sme predsa iný.. =) no a ja mám Klub sráčov proste rada.. Aj keď Kevin a Perry nie sú zrovna zdrojom krásy, šarmantnosti a noblesy a nie sú ani dvakrát sympatickí, týchto dvoch trtkov som si obľúbila.. Humor v tomto filme je považovaný za trápny a hlúpy, no ja som sa musela smiať od začiatku do konca.. Samotný dej je síce slaboduchý a ničím originálny, ale aj tak som si v ňom našla čosi jedinečné.. =) Navyše som ho videla už primoc ráz na to, aby mi neprirástol k srdcu.. =))) A za tú srandu.. 5*

Velmi nebezpečné známosti (1999)

Tento film som prvýkrát videla pred mnohými, dávnymi rokmi.. a už vtedy mi vyrazil dych .. =) Od tej chvíle som Cruel Intentions videla už nespočetne veľakrát.. =) Perfektné, dokonalé herecké obsadenie na čele s dvojicou Ryan Phillippe a Sarah Michelle Gellar.. Ryan ako Sebastian, nepolepšiteľný chlapec, ktorý si vedie denníček ,,slečien" =) a Sarah ako jeho nevlastná sestra - mrcha.. a ich stávka.. =) Ďalej tu máme príklad cnosti Reese Witherspoon a hlúpučkú Selmu Blair.. =) Príbeh intríg, faloše, bohactva a lásky.. =) Veľmi vtipné momenty a veľa narážok, ktoré ma proste bavia.. =) A čo sa hudby týka.. proste dokonalosť zakončená Bittersweet symphony.. =) Veľmi nebezpečné známosti sú pre mňa jedným z najväčších filmových zážitkov a tiež jeden z najlepších filmov vôbec.. =)

Jmenuju se Earl (2005) (seriál)

Zoznam a karma.. =) =) ,,Nedávno som objavil karmu a spísal som zoznam všetkých zlých vecí, čo som v živote urobil a skúšam ich napraviť.." =) Presne tento typ humoru zbožňujem.. Zbožňujem aj Jasona Leeho, ktorý sa mi miestami síce podobá na Borata.. =D ale inak je perfektný a postavy Earla sa ujal bravúrne.. =) Niekomu príde odškrtávanie zoznamu na štyri série primoc dlhé.. ale mňa to proste stále baví.. =) Celková myšlienka je veľmi optimistická.. Keď aj mám zlú náladu, pustím si Earla, poriadne sa nasmejem a zase je všetko fajn..=) Jmenuju se Earl nikdy neomrzí.. =)

Dexter (2006) (seriál)

Dexter Morgan je psychopat.. ale tak sympatický psychopat, ako je Michael C. Hall sa len tak nenájde.. =) Príbeh ma upútal od samého začiatku. Dex koná dobro, zabíja zlých ľudí, o ktorých si je istý, že sú zlí.. A aj keď robí čo robí, predsa žije normálny život s priateľkou, deťmi, sestou.. a spomienkou na otca. Akurát svoj život prežíva bez emócií, ale s častými úvahami o nich.. =) Docela ma zasiahol koniec štvrtej série.. =( Každopádne je ale život Dextra a jeho ,,Čierneho pasažiera" jeden z najlepších sériálov, aké som kedy videla.. Plných päť.. ;)

Simpsonovi (1989) (seriál)

Jedineční a vždy originálni Simpsonovci.. nedá sa neobľúbiť si ich.. =) Táto žltá rodinka je u mňa jednotka.. bola, je, aj bude.. =) Oceňujem, že aj po 500 častiach nestratili svoje čaro a príbehy Homera, Marge, Barta, Lisy a Maggie ma bavia ako pred rokmi, tak teraz .. =) Aj keď sa hovorí, že nové série stratili na kvalite, a už to nie je sranda, ako bývala, u mňa to určite neplatí.. práve naopak, páči sa mi že Simpsonovci idú s dobou.. =) Hodiny a hodiny zábavy.. =) A aj keď konkurencia je veľká (Futurama, Griffinovci..), práve rodinka Simpsonových suverénne vedie.. =) Škoda, že sa dá hodnotiť len na päť hviezdičiek.. =)

Modelky na zabití (2005) odpad!

Veeeeeeeeeeľmi zléééééééé... Nepodarené modelky, zvláštna posadnutosť nafotiť čo najlepšie fotky na úkor mŕtvol.. Ani vtipné.. Ani zaujímavé.. Fakt sprostý, hlúpy, absurdný, síce nečakaný, ale debilný koniec.. Toto čudo si nezaslúži byť zaradené do žánru komédií..

Zbožňuju svatby (2005)

Dcérenka prechoreného majiteľa časopisu o svadbách musí na jeho želanie prebrať tatkov podnik. Aby toho nebolo málo, je zaryte proti svadbám a manželstvu.. Nezaujalo.. Nepobavilo.. Akosi nič..