Justin Bieber: Boyfriend (2012) (hudební videoklip) odpad!

Nebudu se dlouze vyjadřovat k Biebrovi, protože mi za to nestojí takže to napíšu narovinu: Biebře, seš odpad hudební scény na celym světě. (společně se sračkama jako 1D nebo Miley Pýčus)

Neviditelný Kapr (2011) (amatérský film) odpad!

Doufám že příště do tý z-elektrizovaný vany spadne a už nenatočí další hovadinu bez pointy.

Masožravý obraz (2013) (amatérský film)

Čistá kamera a pěkně udělaná krev nenapraví nepřetržitou nudu a marnou snahu o vystrašení, či napnutí diváka.

2AM: The Smiling Man (2013)

Pěkná atmoška, originální nápad, dobrý pohyby toho týpka ale celej film srazí na zem závěrečnej pokus o lekačku.

Dark House (2014)

Tak Saw 8 s neandrtálníma negrama mě moc nezaujalo. Když už jsem se nenudil, tak jsem se smál a to je potom u hororu docela problém... některý scény jsou naprosto stupidní a směšný.

Jak si přeješ (2013) (amatérský film) odpad!

Když se korbitch navážel do mojí tvorby tady na CSFD, čekal jsem, že on je nějakej asi fakt dobrej filmař a že mě může poučovat. Ne, nemůže. Právě jsem shlédl jak by sám korbitch napsal "Diletantskej shit" , kterej má k jakýmu si pokusu o horor dost daleko. Tohle je takovej "šit", že jsem z toho málem dostal "hnědej zákal" a spáchal sebevraždu. Víte, jak v hudbě existuje něco jako "hnědý tón"? Mistr, jak už zde napsal verbal "Korpič", právě vynalezl něco podobného a stane se vám to u každýho jeho filmu. Když se kouknete na jakejkoli jeho film ... poserete se. Bohužel né ze strachu prdelí ale očima, protože se na ty jeho "sračky" nedá dívat. A vůbec. Co ten pokus o film vlastně měl znamenat? Co byla ta nepovedená napodobenina Samary? Kdo byl ten "dyk" v černym obleku? Takže, ty prasomrde... až se do mě příště budeš navážet ... sám se pokus natočit něco hodnotnějšího, než 3 minutovej pohled na to, co si předevčírem vysral.

Dr. House (2004) (seriál)

Tenhle seriál má jednu jedinou chybu... House vždycky všechno nakonec vyřeší.

You're Next (2011)

Nebýt debilní hudby tak jdu na 5*.

Let Me Help You (2014) (amatérský film)

Takže... Na tomto ametérském snímku se mi líbily tyto věci: 1) Na to, že je to zcela amatérský horor a z vlastní zkušenosti vim, jak je těžký natočit něco pořádnýho, je zde pár napínavých scén a občas slušná atmosféra 2) Ani chvilku jsem se u filmu nenudil, což považuju za velký plus 3) Líbilo se mi provedení některých scén a vymítání. A teď věci které se mi nelíbily: 1) Tomuhle filmu příšerně ubírají na kvalitě "neherci", na které se pomalu nedá dívat a hlavně poslouchat 2) Nevím na co ten film byl natáčenej ale doporučoval bych nastavit noční režim na scény, kde je víc šero aby obraz nezrnil 3) Ale myslim si že největší kámen úrazu je konec. Nejdřív jsem kapku nepochopil o co tam vlastně šlo, kdo proklel tu holku a kdo byla ta babča v růžovym. Ale obrovskej klobou dolů Jakube, moje první filmy se s timhle nedaj ani při nejmenším srovnávat a rozhodně pokračuj dál ve tvorbě protože jestli to bude čim dál tim lepší... tak tě vidim na nějakej celovečerák.