Gympl s (r)učením omezeným (2012) (seriál) odpad!

A tohle sledujou dnešní teenageři? Možná i ta Ordinace v růžový zahradě je hodnotnější než tenhle populární u děcek, který maj v hlavě nasráno shit s nehercema.

Křižovatky života (2013) (pořad) odpad!

Co dodat k pořadu, kde nikdo neumí hrát a kamera nestojí ani za moje ranní hovno?

Carrie (2013)

Dokonale sprzněnej remake dobrýho filmu a hlavně skvělé knihy. Nevim co k tomuhle filmu řekl Stephen King ale myslim že to nebylo nic hezkýho. Tady nehledejte napětí, atmošku nebo prostě něco zajímavýho. Naprosto debilní film, s naprosto debilní Chloe, kterej si zaslouží pouze jednu hvězdičku a to za Julianne Moore. Nic víc, nic míň, tohle se posralo a doufám že dalších 20 let žádnej remake Carrie nevznikne.

Mamma Mia! (2008)

1* za Stellana. Teď nevim jestli byl horší ten film samotnej nebo slyšet Pierce Brosnana zpívat.

Ctihodný občan (2009)

Law Abiding Citizen patří mezi filmy, který mě držej v křesle po celou dobu trvání filmu samotného. Gerard zde podává excelentní výkon a ten negr (zapoměl jsem jak se jmenuje) taky ujde. Teď k myšlence filmu. Do určité meze chápu a souhlasím s Butlerovým rozhodnutím ale jak překročí hranici ... vidíte v něm už jenom fanatika, kterej má v hlavě uvízlou jednu myšlenku a bez ohledu na okolní svět dělá, to co uzná za vhodný. A to je právě špatně! Divák přestane soucítit s nejsympatičtější postavou filmu a začne jí vnímat jako záporáka. A přesně v tuhle chvíli jsem se zarazil a povídám si : "To mam fandit negrovi?" A takováhle situace mě vážně vykolejí a uvede do panickýho stádia. A proto musim dát pouze 4* a moc mě to mrzí...

Případy 1. oddělení (2014) (seriál)

Na českou kriminálku, s Bolkem Polívkou, kterej je čirym zázrakem střízlivej, je to velmi povedenej seriál. Je tu jedna věc, která mě u českýho filmu hodně udivila, že je zde moc pěkně vypracovanej postup vyšetřování a že akce neni úplně na nule. (jak je zvykem u většiny českejch filmů) Na kriminálku Las Vegas to nemá ale mile mě to překvapilo.

Big Lebowski (1998)

Upřímně jsem čekal větší dávku zábavy a vtipů. Samozřejmě je to velice dobrej film a uznání si zalouží ale něco mi zde chybělo. Jeff mi nebyl příliž sympatickej a Buscemi zde byl naprosto nepodstatná postava, která na konci chcípne a tím se z toho stane hlavní vyvrcholení filmu? Tak já si to teda nepředstavuju. Jedna věc, která tenhle film drží vysoko nad hladinou je John Goodman, kterej je naprosto úžasnej. Ale rozhodně to patří mezi ty lepší filmy.

Midnight Movie (2008)

Neni to příliž inteligentní ani originální ale je to zaručená zábava. Film si na nic nehraje a postavy maj celkem rozum. Messitt nám tady sice servíruje něco, co jsme už dávno viděli v roce 1985 ale u Slasherů jde originalita stranou. Některý scény jsou slabší (třeba probodnutí dvou lidi naráz je tak debilní a nemožný, že jsem se málem posral smíchy) ale tyhle pýčovinky tomu dodávaj určitý kouzlo. 3* za zábavu a buznu. (pochopí jen fanda South Parku)

Šedá doba (2011) (studentský film) odpad!

Co může být trapnější než puberťáci, kteří si hrajou na vojáky ?

Souboj Titánů (2010)

Hollywoodská, vysokorozpočtová sračka, která si zaslouží uznání jen za ty efekty. Opravdu si začínám myslet, že pod Hollywoodskými studii vznikaj jen slátaniny, který bez špetky úcty przněj původní filmy.