Viník (2021)

Do prdele!!! Načo?? Prečo?? Dánskej verzii to nesiaha ani po kotníky... Jakea mám rada, ale toto ma len nasralo

Vetřelec: Covenant (2017)

Strašne ťažko sa mi hodnotil tento film. Na jednu stranu, keď sa to človek snaží zobrať ako akýsi spin-off, ktorý sa snaží ísť trochu inou cestou, tak vrátane Promethea je to celkom dobrý nápad. Ale v momente, keď Vás na každom kroku upozorňujú, resp. odkazujú na povodného Aliena, tak sa neubránite porovnávaniu, mne to bohužial nešlo. V Alienovi ste mohli krájať tú hutnú atmosféru a všehovšudy ste tam videli toho votrelca tak 10 minút. K postavám ste mali nejaký vzťah, nebolo Vám jedno, že tam všetci dojedného vychcípali a strašne ste fandili tej Ripleyovej keď mu dala na prdel. Zatiaľ čo tu, v Covenantovi, postavy vobec nemajú priestor, sú to totálni idioti (podobne ako v Prometheovi) , neviem či cielene, mne osobne boli tí ľudia úplne u zadku a skor som fandila votrelcovi a tešila som sa akým sposobom si ich všetkých dá. Hahá a vo výsledku so všetkými vyjebe android, to je pecka a Davidov príbeh je najviac. Dala by som 3*, ale David +1* ok :-)

Příchozí (2016)

Dámy a pánové!!! Aspirant na film roku. Presne ten druh filmu, počas ktorého si poviete wtf?, idete z kina WTF??? A keď si to nakoniec poskladáte dohromady, tak sa poseriete a pred pánom Villeneuveom smeknete. P.A.R.Á.D.A. #ajslzičkaukápla

Salem (2014) (seriál)

Nechápem prečo tu podaktorí hodnotia seriál na základe vzhliadnutia pilota. To je ako vypnút film po 15 minutách... Keď som zapínala prvú časť, vobec nič som neočakávala a zostala som velmi milo prekvapená. Milujem historické seriály, možno aj preto som si Salem oblúbila. Koniec druhej série bol trochu sklamaním, tak uvidíme s čím prídu v plánovanej 3. sérii. Lucy Lawless výborná. Za mňa super :-) Jo a Marilyn Manson a jeho Cupid Carries A Gun rules!!!!!

Jurský svět (2015)

Pre mňa obrovské sklamanie. Nepomohol ani "alfa" Chris. A tá ryšavá koza, (ktorá teda nie je ani trocha zaujímavá a už vobec nie sexi) čo tam celý čas len vrieska a pobehuje v podpatkoch to úplne zabila pri scéne, kde uteká so svetlicou pred T-Rexom, no des... Pár pozitív to predsa len malo a to odkazy na prvý Jurský park, ktorý mám po tomto počine ešte radšej a skupinka velociraptorov (pre nich mám slabosť už od prvého filmu). Hm,a to je asi tak všetko. Nápad vytvoriť/ vypestovat/ vyskúmavkovať ultramegamutanta a "monštrum", ktoré zabíja pre zábavu je fakt overlimit... Jooo, vytvorili sme super dinosaura, tak ho poďme zabiť, naozaj myšlienka roka. Zlatý Hammond a jeho Jurský park...