Kapitán Phillips (2013)

Takhle odporny zpoceny cerny urvany polodebilne sileny opice jsem teda jeste nevidel. Total hnus, doufam, ze tam ty retardi v Somalsku pochcipaj co nejdrif. Hanks po dlouhy dobe ok.

Klip (2012)

Zadny pecko se nekonalo, nuda. Aspon ze Isidora je pekna baba a bylo na co koukat.

Pacific Rim - Útok na Zemi (2013)

Zabava prvniho stupne zakladni skoly, ty z toho par dnu mozna serou. Tolik prace to dalo a takova picovina, to je tristni. Vzpominam na Battleship, to samy. Verbal ma, jako vzdy pravdu...

Jason X (2001)

Nezapomente na scenu se spacakama a mrazakem, ta pridava 2 hvezdicky! Uz jen kvuli tomu to je dobry (dnes ale staci jutub acjo, tj upadek) Pro mnohe, nechapajici, kdoz se ptaji, zadne pokracovani Patku ani niceho jineho to neni...

Lidice (2011)

Nesmyslna nuda o udalosti, ktera byla lehce jinak, nez je popisovano. Ten trapas s Himlerovym atentatem, to snad tocil amater. Prej velkofilm plny emoci, no to si nekdo dela legraci, Velkotraparna.

Harry Potter a vězeň z Azkabanu (2004) odpad!

Tomudle priteplenymu svinstvu neveri ani moje ctyrleta vnucka. Co je moc to je moc, Harryho Potrata jsem toleroval vocad pocad, todle tedy ne. Slecna Hermeroidova je sice sukatelna, ale na celkovej prubeh tohoto mentalu to nema prachzvlastni vliv. Je to spatny...ale horsi, jak trilogie pan zasranejch prstenu to ne, tomu konkuruje malo co.

Všichni prezidentovi muži (1976)

Vubec to neodsejpa, chvilema jsem se ztracel, velka skoda, vsichni to chvalej, me to lehce unikalo. Robert s Dustinem se hodej na akcnejsi role.

Katka (2009)

Tohle svinstvo pred popravou mucit mucit mucit!!!

Podnájemník (2009)

Dobri herci vymysleli neskonalou nudu.

Chata v horách (2012)

Jeden z nejlepsich koncu hororu poslednich let. Ty strasidla jsou famozni, krvavej mlat dnes jiz legendarni. "Rozsekany kusy deti vysely na stromech, pod nima se valely hromady lidskych strev..." Trlalalaaa. Pro priznivce krvavyho vytoku z prdele se zlutym hlenem a porodni spasmatickou penou povinnost!