Psycho (1960)

Zprvu jsem se k podívání na film nijak neměl. Přeci jen postarší černobílý film. Přiznávám byl jsem hlupák. Musím říct, že pro mne je Psycho lepším filmem než dnes kdejaký horor, kde režisér vsází na efekty,třesoucí se kameru a ostatní. Chápu, že dříve na to nebyla technika, ale Alfred Hitchcock i před 50 lety dokázal natočit něco tak kultovního, co i dnes nadchne diváka. Už jen scéna, kde Janet Leigh jede autem v dešti je proste úžasná a čekáte kdy se co stane.Jednoznačně pět hvězd.

Rocky Balboa (2006)

Už bych to nenazýval filmovou legendou, přesto Rocky Balboa je skvělý film. Děj je trochu očekávaný jako u předchozích dílů, ale vůbec netvrdím, že je to špatně. Líbí se mi to, jak zestárlá boxerská legenda ještě opráší rukavice,restauraci nechá restauraci a utká se s nejlepším dnešní doby. Film o cti, vůli a vítězství.

Sucker Punch (2011)

Nepochopil jsem to, nevím co tím Snyder myslel, ale vezměte pět holek, navlíkněte je do oblečku, do ruky jim dejte zbraně, vyšlete je proti armádě nazi zombie a máte Sucker Punch. Působí to jako mix videohry a japonského hentai porna. Tím pádem si film najde svého diváka.

Vejška (2014)

Ne vždy platí,že druhy díl kor u českého filmu stoji za nic . U Vejšky je tomu přesně tak. Když to srovnám s Gymplem, tak je Vejška o dost dospělejší a není tam takový ten přehnaný humor za každou cenu. Dobrá práce Vorla a Pasta Onera kde se trefili do chováni dnešní mládeže a i to malovaní stojí za něco.S dějem je to trochu horší malovaní, party, malovaní, party a tak dále...škoda je také té scény kde je ,,skryta reklama,,na AVG. Plus za dobrou hudbu Wladimira a Beatbustlers

Metro (2004)

Pardon, ale horor kde ukážou příčinu zabíjení nebo jak to nazvat téměř na začátku nemůže fungovat. Být tam trochu tajemna a nebýt zbytečně moc krvavých scén mohl vzniknout poměrně dobrý horor. Bohužel se tak nestalo.