Hory zalité krví (2009)

Docela slusnej horor ktery vsazi na krvave sceny. Podobny typove texasky masakr nebo pach krve.Z tech beckovych filmy jeden z lepsich.

Star Wars: Síla se probouzí (2015)

Bál jsem se od dost více že nový star wars bude spackaný,ale vše dopadlo dobře i když ne na výbornou. Jsou použitý prvky ze serie star wars a není jich ani málo,přesto vše působí jako by se z toho vytratila ta tradice a místo toho se sazí na efekty,které teda skvěle fungují. I přesto všechno jsem film sledoval s radosti a viděl bych rád znovu.

Dokonalý šéf (2015)

Jako maji sportovci sve motivacni videa tak ode dneska je maji i kuchari:) Je to takovej mix filmu Koreni zivota a serialu Sefkuchar na divoko. Presto stale koukate na neco noveho.

Záhada Hory mrtvých (2013)

Uplne spatny to neni,vypada to docela i tajemne... Dokud neotevrou ty dvere a nezacnou se dit vselijaky nesmyslny veci. Tam to hodne po*rali. Ke konci si vlastne reknete jestli si vubec zaslouzi nalepku horor nez spise scifi.

Zrození ďábla (2014)

Znam lepsi zpusoby jak zabavne stravit 89minut. Treba koukani do stropu je zabavnejsi nez tenhle film. Proc dve hvezdy? Preci jen tam byl trochu takovej ten moment prekvapeni...

Jackass: Děda Mizera (2013)

Nejuzasnejsi, nejzabavenjsi, nejdokonalejsi p*covina co jsem videl. Od zacatku do konce se nejde proste nesmat. Neni to zadnej inteligentni humor proste klasika jackass, ale zarucene to pobavi.

Gangster Squad – Lovci mafie (2013)

Uzasnej film. Jako byste koukali na dvou hodinovej letsplay La noire a Mafie zaroven hrany tim nejlepsim hracem. Skvela akce, ta doba, obsazeni hercu a ani ten humor tomu nechybi.

Ouija (2014)

To je v dnesni dobe tak tezky natocit kvalitni horor !? Kdyz hned na zacatku umrela ta sympaticka blondyna tak v celku uz se neni vubec na co koukat. Umrou ji tri kamaradi, ale ona furt oplakava a truchli po te jedine...

Plivu na váš hrob (2010)

Komentar nepisu ke kazdymu filmu, ale k tomuto rozhodne musim. Kamaradi mi rikali, podivame se na nejakej dobrej horor... Az na par krvavych scen se jedna vlastne o co? Holku z mesta, ktera prezije ledacos a vynalezavosti prekypuje take kde se da. Asi kazdy mame jinaci pojem o zanru horor:)

Ten, kdo stojí v koutě (2012)

Kdo by se rad nepodival na film s Emmou Watson :). Jinak film az na nekolik scen a samozrejme par zaverecnych minut, ktere byly na tom vsem uplne dokonale, film nevypovida o nicem. Presto celkovy dojem je, ze si reknete ,, Jo ma to neco do sebe,, aspon za me.