Uteč (2017)

podla mna velmi neoriginalny namet, pripomina to film The Skeleton Key, akurat ze namiesto woodoo sa pouzije nejaky vedecky postup. Zacina to dobre, len ten koniec bol klasicky americky a krvavy, len aby sa to rychlo uzavrelo. Taky priemer, urcite by som to necakala medzi nominaciami na Oscara

Perníkový táta (2008) (seriál)

Trvalo mi takmer dve série, kým ma dej konečne poriadne zaujal, no nakoniec ma dostal svojim originálnym námetom a prostredím, kde nie sú všetci krásni a bohatí ako vo väčšine amerických seriálov. 5* dávam ale za postavu Walta, ktorého charakter sa menil postupne celými 4 sériami. Kedy v prvej sérii divák sympatizuje s postavou, aby ju v ďalších seriách neznášal stále viac.

Mary a Max (2009)

Taky depresivny animovany film som nikdy nevidela. Ale bolo to prepracovane krasne do detailu a z pribehu samotneho mam velmi rozporuplne pocity. Len rozmyslam, ci by mal tento film take dobre hodnotenie keby bol hrany realnymi postavami...

Kravaťáci (2011) (seriál)

pre mna jednoznacne najlepsi serial !

Tísňová linka (2013)

Úžasne napínavé od začiatku do konca, len za tú americku klasiku na konci dole *

Lidská stonožka (2009)

Ako môže niekto napísať, že dobrý nápad?? Nemám ani odvahu si pozrieť film, ktorý musel byt financovaný nejakym fekalistom.

Hlas moře (2004)

Javier Bardem naozaj obdivuhodny herec aj v tomto pripade :)

Jeden den (2011)

cely film si hovorim, že končne romantický film, ktorý nie je presladený... Až kým to nepríde ku koncu a klasický tragický romantický záver sa postará o 3*.

Hobit: Neočekávaná cesta (2012)

Každy kto videl LOTR od Hobbita očakáva veľa, takisto aj ja. Určite Hobbit nie je sklamaním, no celý film je nejaký viac rozprákový a vtipnejší, ale nevnímala som to zásadne ako pozitívum. Inak veľmi dobrý zážitok, prepracované efekty a ozrudní škreti museli byť :) Príbehy hlavných postáv sú malo prepracované, a preto si knim len ťažko budujete "vzťah".