Ti druzí (2001)

Popravde som mal veľké očakávania až natoľko, že ma film zo začiatku zaujal ale neskôr nudil. Napätie nechýbalo ale nebolo až také aké som myslel. Trocha duchariny a samé dialógy je tam toho, videl som lepšie filmy no chcel som to dopozerať kedže to má také hodnotenie. A dobre som spravil. Záver ala par excellence! film sa u mňa otočil 360 stupňov a nabral nové grády. Chodí mi to stále po hlave. Uprostred filmu som myslel, že to nedopozerám no záver ma položil. Nicole zahrala na 110% a kamera na výbornú. Trocha viac temnoty a mohlo to byť o trosku lepšie. Super!

Muži, kteří nenávidí ženy (2011)

Pomalá, napýnavá detektívka na krásnom zasneženom švédskom vidieku. Milovníci vyšetrovačiek a krimi si prídu na svoje. Napätie až do konca kde netušiš kto, čo a ako. U mňa 80%.

Hněv Titánů (2012)

Zaner skvely ANO, moznost natocit megahit ANO, velke ocakavanie z filmu ANO, ocakavany vysledok z filmu NIE!!! Neviem co sa stalo a kde sa to pokazilo. Pride mi to ako strasne premarnena sanca dostat sa s timto nametom na vyslnie no rezia to vobec nezvladla. Mnozstvo subojov no film je tupy az tak ze na zaciatku sa povie oco ide a potom len sama akcia ani hlava ani pata. Musim vsak povedat, ze efekty sa podarili na vybornu to klobuk dole a natom sa staval cely film. Vylepsit dej a poriadne, vystupnovat napatie a maskery a kostimery by si mohli dat trocha viac zalezat a zaexperimentovat nech je to zivsie a farebnejsie a zvolit viac napetejsie akcie nie ako vo filme ktore mi prisli suche. Potom si poviem ze to stalo zato a pozriem si to znova. takto len 2* co si zasluzia za efekty ktore ma dostali inac nic.

Skyfall (2012)

Konecne som sa dockal Skyfall-u na velkom platne. Zaciatok ma vtiahol neskutocne az natolko ze som bol nadceny nad ocakavania. Film pekne porozprava oco ide a oco pojde no nakoniec sa to bravujne zvrtne a divak je prekvapeny co dodava filmy plusove body. Herecke vykony zvladnute na jednicku s hviezdickou!!! Uzasny Bardem a este skvely Craig. Rezia priniesla mnozstvo kvality len jedno ma sklamalo a to koniec. Podla mojho nazoru vyvrcholenie filmu sa nepodarilo. Nema to to prave korenie a ukoncenie filmu po ktorom sa postavis, ze klobuk dole. Uvod filmu, nadherne scenerie Singapuru a Skotska, strhujuce akcie a herecke obsadenie je fantasticke no koniec filmu ma presvecil na dost kvalitne 4*.

Město (2010)

Film mi sadol ako uz dlho nie. Mal vsebe vsetko akcia, krimi, zauzlenie, napatie a toto vsetko ked sa sklbi dokopy s kvalitnym obsadenim a vybornymi hereckymi vykonmi ti prinesie 5 hviezdiciek. Niektore sceny boli aj navyse ale som ochotny to prehliadnut. Doporucujem!