Živí mrtví - Proklatí (2017) (epizoda) odpad!

Jako sklaní fanoušek jsem doslova nasrán, jak monstrózně tenhle seriál zprznili. Mám takový pocit, že už jsou všichni nějak unaveni, a točí další sérii jen z povinnosti. Ubohý scénář, debilní přestřelky trapné a hluché záběry, otřesný střih, absence napětí, dynamiky děje. Jsem zklamán a se seriálem asi po 7 letech skončím. Tohle je fakt ztráta času. Nechápu, jak tady můžete psát, že se jedná o luxusní epizodu. To zřejmě seriál vůbec neznáte, nebo u vás propuká nějaký druh demence či retardace.

Na doraz (2017)

Řemeslně dobře provedený thriler. Po úvodních útrapách, s předstatvováním Helle jako matky roku, začne naháněná s únosci, a tempo a pozornost si film udrží až do konce. Solidní, stojí za shlédnutí.

Král Artuš: Legenda o meči (2017)

Fakt nechápu, že tady z toho někteří stříkají do trenek. Za zmínku stojí jen zpracování vyrůstání Kinga od spratka po bordel mámu. Tato pasáž je z celého filmu nejlepší. Jinak absolutní patlanina ala Thermopyly, Pán prstenů, s rádoby cool způsobem vyprávění a pokusy o žertíky, které jen dílko sráží více na kolena. Ttuctové, nudné, nekrvavé souboje pro 13 leté děti. Střih jak na tripu. Napětí, žádné,bylo mi fuk, co snima bude. Jen kostýmy a hudba vybočují z nudy. Podrtuhé se na to už nepodívám, není proč. Byl to nudný Ritchieho onanistický výron.

Pomsta: Milostný příběh (2017)

Tak tohle je fakt hrozné, jako Nikolasův účes a trapná barva. Ta botoxová babička taky výživná, a rozežraný spratek tomu dává korunu. Po všech stránkách debilní, stejně jako filmy se Segalem.

Perfektní den (2015)

Bože, to byla kravina. Balada o laně a krávě. Dialogy psal si retardovaný mentál z Balkánu. Ztracený čas, nuda, marnost, trapnost.

Narcos (2015) (seriál)

Nemá cenu komentovat, nutno vidět. Doporučuji celé najednou. Já to udělal, a nelitoval. Excelentní.

Mamon (2015) (seriál)

Velice solidní práce, HBO na český způsob. Tak přece to jde. Asi je vede za ruku zkušenější dohled ze zahraničí, a nenechá ty naše FAMU, DAMU umělce, zapojovat své pomýlené umělecké halucinace, do tvorby, které pak rozumí asi jen oni sami a jim podobné idividua. Je v tom cítit náš domovský smrádek, ale je to vedeno rukou ryze cizáckou. Zaplať pán bůh. No ten asi ne.

Labyrint: Zkoušky ohněm (2015)

O něco lepší než první díl. Koukatelný slepenec, vykradených námětů jinde, ale dalo se na to dívat. Průměr, ale důstojný.

Grizzly zabiják (2015)

Tak nějak průměrný film, s lehce nadprůměrným obsazením, nadprůmernou technickou stránkou zpracování ale slabým, obehraným scénářem. Kdyby trochu více přitvrdili v gore, a šlo to více do survival hororu, bylo by to o hodně ****lepší. Škoda.

Špión (2015)

Celkem mně ta bachratá pitka se svojí žirafí kamarádkou pobavili. Jason hraje super balíka, tvrďácký hlášky fakt hustý. No, solidní komedie, na nudné odpoledne. Zlehka pobaví, nenadchne, ale nenasere.