• Fantasy

Gotham (2014) (seriál)

Chtělo by to víc navazující příběh. A méně dílů, je to zdlouhavé. Ale skvělé postavy a někdy napínavé. 1. Série - 85% Od druhé půlky to teprve začalo být ono. Příjde mi, že právě ta druhá polovina první série je nejlepší část seriálu. Pak už je z toho fantasymagořina. Ale první série byla ještě taková reálná a přišla mi, že si na ní tvůrci dalì záležet. V dalších sériích (hlavně 3) je plno takových nelogičností. Například nesprávně umistěné jizvy po poranění, nebo že Jim střílí bandu zlodějů, je jich třeba pět, a oni nijak neútočí anebo třeba stojí na místě, dokud je Jim nezastřelí... Ale i přes to mě to baví, uteče to rychle a to je nejdůležitější. Nejlepší postava je Tučňák, ten to absolutně táhne :D

Chrysalis (2014)

Zombíci tam nejsou déle než minutu. Vážně...

Musarañas (2014)

Představte si méně zdlouhavou Misery a máte tohle.

Mission: Impossible - Národ grázlů (2015)

Místy to mělo krásnou akci, třeba s letadlem na začátku, honička motorek a napínavá pasáž v divadle a v továrně v Maroku. Ale pak tam taky bylo hodně zdlouhavých záběrů, kde se jen kecalo. Taky závěr mohl být lepší, byla tam jen přestřelka, ani tam nebyly žádné hezké zbraně. Zkrátil bych to o půlhodiny. 65%

Dobrou, mámo (2014) odpad!

To byla tak nudná sračka. Tohle bych bral jen jako tříminutový kraťas z Abcs of death.

Rezistence (2015)

První díl byl sice o hodně lepší, trochu jsem zklamaný, ale i tak je to skvělý film.

Konec (2012)

K filmu jsem udělal titulky, takže jsem s ním strávil mnoho času. První půlhodina mě nudila, už jsem nadával, co jsem si to vybral za blbost. Pak se to už naštěstí rozehraje. Příběh byl celkem zajímavý, líbí se mi, že lidé začnou mizet. Ale nedozvíme se, co se stalo. I když já tuším -Slender man ; D. Prostředí bylo krásné, nevěděl jsem, že ve Španělsku jsou takové krásné hory. Herci hráli dobře. Akce bylo málo, a byla jen se zvířaty. Napínavé to nebylo skoro vůbec. Film měl zajímavou myšlenku, nechci spoilerovat, souvisí to s hvězdami. TITULKY