• Fantasy

Dark Was the Night (2014)

První chytrý monster movie, který není jen o tom, že někde řádí nějaké monstrum. Krásný vizuál.

The Starving Games (2013)

Prvních 15 minut se smějete v kuse. Ale ve zbytku filmu jsem se nezasmál ani jednou.

Lucifer (2016) (seriál)

Obří podobnost s Sleepy Hollow. Pilot 100%

Pyramida (2014)

Skvělý Anubis, dobří herci, skvělé prostředí a děj mysteriózní jako u As Above, So Below. Jen to celé bylo ohromně průhledné. Je to poprvé, co jsem předpověděl celý příběh. Věděl jsem, že tam přijde ten voják, správně jsem si tipl, kdo kdy umře, dokonce v jakém pořadí a kdo přežije. I jsem tušil tu závěrečnou scénu. Je to ale určitě skvělý film, o moc horší než Pod zemí nebyl. 90%

Šibenice (2015)

Kdybych hodnotil příběh a chytrost, tak odpad!. Ale bavil jsem se a ani jednou jsem se nepodíval, kolik minut zbývá do konce. A to je nejdůležitější. Herci hráli dobře, jen nechápu, proč nenašli nějaké okno( říkali, že dveře od tříd jsou zamčené, ale dřevěné dveře snad rozbijou).

Scream (2015) (seriál)

Dojem po pilotu: 50%. Dojem po sedmém dílu: 100%. Krásně se to rozehrálo, je to hodně napínavé. Druhá série je snad ještě lepší.

Fantastická čtyřka (2015)

Efekty, herci, masky a akce (zabrala jen 10 minut) byly povedené. Jediné, co bylo na nic, kvůli čemu to má takové hodnocení, je stavba příběhu. Nechápu ty tři scenáristy. Ani režiséra, jak to vůbec mohl natočit. První hodina byla vlastně jen ůvod. Žádná akce. Pak se tam objevil nepřítel. Vezme 4 s sebou na jinou planetu (a že tam mohli dýchat nám nevysvětlili). Pak se porvali. Určitě každý si říkal "to už je konec?" A ano, byl. Nebýt toho scénáře, byl by to skvělý film. Proto doufám, že tato scénáristická trojka nenapíše už nic jiného, než dopis na rozloučenou, kde se omluví za to, jak zkazili tuto fantastickou sérii.