• Fantasy

Anomálie (2014)

Skvělá akce, soundtrack, dobrý příběh, občas je to napínavé, prostředí je hezké. 41% nechápu.

28 dní poté (2002) odpad!

Totálně o hovně, nechápu, jak to mohl natočit režisér Sunshine.

Yeolhanshi (2013)

Příběh je dobrý, sice mohl být lepší, mohlo tam být víc akce a napětí, ale určitě si film nezaslouží hodnocení pod 50%.

Jedna mezi oči (2012)

Strašně mě vytáčelo, že v soubojích nebyla žádná hudba. Jason mi připadal lepší, než Stallone.

Pod (2015)

Monstrum se objeví až v šedesáté minutě, jinak to jsou kecy :(

Piráti (2014)

Bál jsem se, že tam bude trapný humor, ale byl v poho. Když už byla akce, tak byla krásná. Místy nuda. Příběh byl hodně dobrý, řekl bych, že lepší, než u Pirátů z Karibiku. Největší mínus byl soundtrack, který vážně zklamal. 85%

Žena v černém (2012)

Žena v černém, to je rasistický porno, ne? Dělám si srandu. Byl to dobrý horor, kde je hodně lekaček. Středověký příběh mi sedl, herci taky. Avšak byla to celkem nuda. Knihu si klidně přečtu. Na dvojku se určiťe nedívejte, už vůbec není mysteriózní a je strašně nudná.

Z for Zachariah (2015) odpad!

Odporná nuda, kde se vůbec nic nestane. Kdyby se to zkrátilo o 95 minut, tak by mě to mohlo bavit.

Hitman: Agent 47 (2015)

Jeden z nejlepších filmů z roku 2015. O hodně lepší než minulý díl, hlavně kvůli Zacharymu. Krásná akce, skvělý soundtrack. 100%

Frankensteinova armáda (2013)

Monstra krásná. Připomnělo mi to Silent Hill, ale nevim, na co by němcům byly takoví redardi, kteří nedokážou zabít ani jednoho pitomého kameramana.