• Pohádka

Pravdivý příběh (2015)

Přes poměrně silné téma podle skutečné události, nebylo zpracování filmu dobře zvládnuté a ani nijak napínavé, první polovina filmu spíše nudila, místama to bylo i silné kafe, ale dalo se z toho vytěžit rozhodně více, do braku bych to neřadil, ale v nadprůměru to také nemá co dělat.Za případ podle skutečné události o hvězdu navíc.

Život je život (2015)

Par stipu dobrejch,ty predstavy mi trochu vadily,ale mistama jsem se fakt zasmal

Proč? (1987)

Po 28letech se mi toto téma zdá stále aktuální, mimořádně zajímavý snímek, obávám se, že se částečně některé věci dějí do dnes, tenkrát si šli na tvrdo sednout, dnes maximálně zákaz na stadion. Zajímavé je,že u jiných sportů se tohle neděje, tohle už se sportem nemá nic společného.

Miluj souseda svého (2014)

3-4* opravdu těžko hodnotit, film je pěkný, rozhodně stojí za to se na něj podívat... Ačkoliv nejde vystihnout třeba jen jednu scénu, ale jako celek to celkem funguje.

Fany (1995)

Klobkouk dolů a poklona hereckému výkonu p.Bohdalové

Dovolená v Protektorátu (2015) (pořad)

ano, reality show...nicméně si myslim že si většina dnešních lidí si už ani nedokáže představit,že ve skutečnosti se tohle opravdu dělo a v mnohem větším a horším měřítku, tato "reality show" to pojala opravdu dobově, aby i nezasvěcený divák pochopil, osobně se mi zpracování líbilo. Jasně, že rodina nemusela mít strach, protože věděla,že je to jenom hra, nicméně věřím tomu, že babička s dědečkem byli natolik vtaženi do děje tím,že to kdysi opravdu prožili, že reagovali místama, jako by se jednalo o realitu. A kdo nechápe a kritizuje, asi si nedovede představit,že tenkrát kritika na csfd ještě nebyla... Dávam o hvězdu navíc, 43% si to nezaslouží...

Zloba - Královna černé magie (2014)

ačkoliv nejsmem příznivcem předělávek klasických, nebo už natočených pohádek, tohle je opravdu moc hezky natočeno. Na začátku jsem tedy vůbec nebyl přesvědčen o tom, zda se chci koukat na Růženku, kde sudička Zloba má křídla a lítá, ale po cca 20 minutách jsem byl vtažen do děje a hodnotím nadprůměrně. Je to prostě pohádka a v americkým podání, ale celkem povedená ;-)

Pořád jsem to já (2014)

Filmy s tímto tématem nemám rád, jakmile jsem zjistil o co jde, vypnul, vymazal...děkuju nechci...

Bez návodu (2013)

Na začátku filmu jsem měl pocit, že mám film prokouknutý až do konce, spletl jsem se hodně, přišlo poměrně dost nečekaných okamžiků, v celku silný film, stopáž rozhodně nenudí,rozhodně nadprůměr