• Pohádka

Rybí legendy Jakuba Vágnera (2011) (seriál)

Respekt a obdiv, nicmene v každým dile stejny slova:"Nejvetsi na svete, nejhorsi podminky, nejkrasnejsi místo na planete...atd." A daber z nej asi taky nebude, dabovat sebe z angickyho prekladu,fakt bida :-D Ale jinak vsechna cest,je to magor,ostatne jako kazdej podobnej cloveky nebo cestovatel :-D

Kobry a užovky (2015)

Vykon Hadka je az neuveritelny,ale dej filmu me na 4* nepresvedcil,ackoliv je to nekde na hranici...

Poprvé vdaná (2013) (divadelní záznam)

Do teď jsem netušil, jaký neuvěřitelný talent se skrývá v Taťjáně Medvecké, neuvěřitelný výkon, nebo spíš naopak velice dobře uvěřitelný, emoce, smích, klobouk dolů, tato one man show je skvělá!

Všiváci (2014)

Tento film je hodně zvláštní a hodnocení neodpovídá obsahu, protože tento film mě místama zaujal na 4 hvězdy a místama bych do toho kop a dal mu hvězdy dvě.Druhou polovinu filmu bych napsal úplně jinak, 4 hvězdy strašně moc, dvě zase skoro málo, herecké obsazení je dobré a ani bych neřekl, že by herecké výkony byli špatné, jen mi některé záběry připadají strašné a děj filmu se ubírá směrem, který mi není úplně příjemný, přesto musím vyzdvihnout herecký výkon Mádla, ten člověk opravdu už dnes dokáže zahrát všechno, "restaurovaný(čti retardovaný) chlapec v jeho podání je neuvěřitelný a přesný, nedokážu si představit, že by ho zahrál někdo bez postižení lépe, v Mádlovo provedení je to herecký koncert a klobouk dolů za to.Snad za Mádla opravdu o hvězdu navíc, jinak moc nevím co si o filmu myslet, je buď nadčasový, nebo podčasový, prostě zvláštní a určitě ne pro každého.Dějově 2-3 linie, místama jsem se ztrácel, některé efekty alá 80.-90.léta, nedotažené, umělé.

Případy 1. oddělení (2014) (seriál)

Vážení autoři, scénáristi, režiséři, herci, kameramani...atd...zde se učte, takhle se to má dělat, kdyby čsfd umožnil 6 hvězd, dám je, druhá řada snad pro mě předčila ještě tu první, další díly nebudou, málo kdo tohle dokáže přestat včas, aby seriál nezačal upadat, není co vytknout, chvílemi jsem byl do děje tak vtažen že jsem měl tep 200, díky!

Jménem krále (2009)

tak nějak o ničem...nechal jsem se zlákat zvučnými jmény herců, ale v tomto případě to nepomohlo...

Vzpomínání Vlastimila Brodského (2000) (pořad)

bohužel v tomto "dokumentu" se divák vlastně nedozví vůbec nic nového, jde pouze o vybrání pár scének z pár filmů, kde p.Brodský hrál, některé scény jsou vážně celkem dlouhé, člověk stále čeká až p.Brodský bude tento film komentovat, vzpomínat a bohužel je tam toto minimálně

Tažní ptáci (1983) (TV film)

Ačkoliv od jmen jako Menšík, Brodský, Somr...by člověk spíše čekal film tipu komedie, zde je dokonale vidět hlavně u dvojice Menšík-Brodský, že dokonalý herec nejen že dokáže zahrát dokonale dramatickou roli, ale ještě jí dokáže odehrát tak,že mu to člověk věří, jako by se ho to přímo týkalo.Znovu a znovu smekám před panem Menšíkem, byl to PAN herec, druhý takový není a nebude.

Rolničky, kam se podíváš (1996)

nostalgická předvánoční oddychovka, Arnie a "rodinná komedie", nutno podotknout že grimasy mu opravdu jdou, nic hlubokomyslného se zde očekávat nedá, nicméně jsem se i v celku bavil

Zlatá mládež (2015) (pořad)

Co k tomu říct...samozřejmě to nevystihuje současnou podobu mládeže, ale až na světlé vyjímky rozmazlení fakani co neví zač je toho loket, víceméně zajímavý, doufám,že po odvysílání mají z ostudy kabát, osobně bych je nakopal špičatou botou ;-)