Sousedi 2 (2016)

Jednotka stala zato, toto bolo skôr čakanie na to, dokedy to skončí. Neviem ale nenadchlo ma to, ani nepobavilo, ale niektoré scénky stali za to. Ale tie nereálne efekty, hrôza.

Pašerák (2014)

Výborný film, čakal som komédiu, alespoň niečo vtipné, miesto toho skvelý film so veľmi zaujímavou zápletkou.

50/50 (2011)

Ako môže toto niekto zaradiť ako komédiu. Jedinú vec nemám rád a to drámu. Celý film je vlastne dráma s maličkými chvíľami humoru, ktorý je o ničom.

Méďa 2 (2015)

Perfektná ako jednotka. Brutálny a perfektný morbídny humor od Seth MacFarlane ako sa patrí. Film pre ktorý sa oplatí ísť do kina.

Mama (2013)

Človek nevie ci to je komédia alebo horor. No viac som sa nasmial ako vystrašil.

Amazing Spider-Man 2 (2014)

Tak toto sa oplatí pozrieť, konečne spiderman s príbehom,úžasným dejom a dobrou hudbou.

PilotsEYE.tv: San Francisco A380 (2012)

"Ži svoj sen a nesnívaj o živote" úžasná časť v ktorej sa kapitán Raps lúči po 41 rokoch a odletí svoj predposledný a posledný let. Síce v tejto časti nie je veľa vecí z kokpitu ako pri iných ale v tomto sa zoznámite s životom pilota ktorý porozpráva ako sa stal pilotom a uvidíte ako sa lúči.

2 zbraně (2013)

Tomu sa povie akčná komédia, akčný film s dobrým dejom a komédia s dobrými vtipmi Walhberga. V napínavej forme. Perfektná film