Byl to tichý muž (2007)

No. Tak za tuhle roli měl Christian Slater fakt dostat nějaky ocenění. Zajímavá byla variace na jednu scénu (Closer. Closer. Closer...). Elisha přece jen není zas až tak špatná herečka. :-) A nikdy mi ve filmu nelezlo žádny zvíře tak na nervy jako ta mluvící ryba.

Vetřelci vs. Predátor 2 (2007) odpad!

"People are dying. We need guns." Tomu říkám slovo chlapa :-D Nemám prostě rád, když tvůrci neví, kam se s filmem chtějí zařadit (A,B,C,D,......., Z, Aliens vs. Predator: Requiem) a navíc pletou páté přes deváté (od návratu z válečné mise po problémy pubescentů). A když už se nad tím mám zamyslet, tak nechápu, jak se tam objevilo přes noc takovy množství vetřelců, to tam byla nějaká klonovací fabrika s urychlovačem růstu??? Bohužel kromě pár momentů vybuchu smíchu se tím nedalo ani bavit... Přesto viděno do konce. (?)

Hranice života (2005)

jediné, co jsem si z tohodle filmu odnesl, je to, že jsem rozsekanej až za ušima a nevim, co si z něho vzit. proto se pět hvězdiček může zdát lehce povrchní, ale nejde to jinak. :-)

Katakomby (2007)

Původně jsem chtěl dát 4 (za ten běh s/bez krumpáče... to mě fakt udeřilo do očí), ale jinak je to v tomhle žánru fakt zajímavá věc, která je jak koukám hodně sepsutá, takže 5. Celkem dynamickej střih i hudba stála za to. Prostě mi asi všechno zapadlo a zkrátka a jednoduše sedlo. Chvílema sem byl možná víc vyděšenej než hlavní hrdinka. Asi nějaký čas budu zase muset spát s rožnutou lampičkou...

Poslední plavky (2008)

Jasně, tenhle film stojí a padá s výkonem Petra Čtvrtníčka, ale je to Čtrvtníček, proboha! :-)

10 000 př. n. l. (2008)

Bylo hodně zajímavé vidět mamuty běžet :-D ,ale i přes velkou dávku nelogičnosti v různych aspektech se to dá dodívat. Jojo, peníze asi spraví hodně věcí...

Grandhotel (2006)

Po delší době zase "pěkný český film" skorozeživota. Taclík je prostě týpek.

Mlha (2007)

psychologie, napětí, ironie - hodně umně zmixované. přesto nejvíc na mně zapůsobilo to giganticky monstrum na konci, to byla fakt velkolepost sama (teda až na těch osum noh)

Pokání (2007)

Ze začátku nuda, pak trochu vzrůšo, zase nuda, během toho pár mimochodných překvapení, pak nuda... Ale při odchodu z kina se neubrání člověk tomu, že Pokání je opravdu příjemný film se silným příběhem.