Rogue One: Star Wars Story (2016)

Naprosto splnilo moje očekávání, jen škoda Whitekera, doufal jsem že bude mít ve filmu větší prostor. Jinak naprosto super, první polovina pozvolný rozjezd, pro někoho možná nudný pro mě dosti důležitý a skvělý závěr.

Sebevražedný oddíl (2016)

Líbilo se mi to, je to jinak pojatý než ostatní filmy od DC, líbila se mi hudba, nový Joker a krásná Harley, bohužel jednu hvězdu srážím za deadshota, byl jsem zvyklej na toho z arrowa (Michael Rowe), který se mi tam hodil daleko více na tenhle charakter

Sezóna zabíjení (2013)

Jedna hvězda za herecké obsazení a jedna hvězda za filmové prostředí, dal bych půlku hvězdy, za zvláštní děj, začátek vypadal slibně, i když děj dal neni zábavný a je dost nereálný, nemyslím setkání vojáků, ale průběh celé zápletky. Jelikož tu pul hvězda není zůstanu u 2*

Dračí past (2009)

Dokoukal jsem to, to je asi jediný plus, jinak film naprosto příšernej, hvězdu dávám jen za krásnou Kelly Stables, ta mě donutila film dokoukat:)

Star Wars: Síla se probouzí (2015)

Abrams hodně čerpal ze všech 6. dílů, aby neurazil fanoušky staré serie, ani te novější (ted už té novější). Samozřejmě mohlo být zapojeno více vedlejších postav a více ty postavy propracovat do hloubky, jak se mi to líbilo u 1.-3. dílu, Kylo Ren byl dobře udělan, že je stejně nevyrovnaný jako Anakin, ba i možná dokonce ještě větší ,,magor,, a ještě více nevyrovnaný , nemůžu jeho dílo hodnotit hůře než 5 hvězdami:)

Krvavé zúčtování (2013)

Jeden z průměrných tuctových akčních filmů s Lundgrenem, který hraje v ve filmech s nižším rozpočtem (tim nechci říct že hraje jen v takových filmech)... některý jsou slabší průměr některý průměr. tento kousek je průměr, asi ani nemusím rozepisovat do podrobna. běžný příběh s vyřizováním účtů gangsterů s klasickým koncem výhry hlavního hrdiny nad všema. Mám rád akční filmy čili mě neurazí skoro žádný, pro někoho pro koho to neni zrovna šálek kávy a očekává překvapení a změnu názoru na tento žánr v béčkovém filmu. Tak změnu určitě neočekávejte. Od toho jsou určitě daleko lepší kousky.

Já, legenda (2007)

Film mě ze začátku hodně zaujal, hodnotil bych i 5 hvězdama, ale od druhé poloviny už to nebylo tak podle mé představy, scénář nebyl uplně "tip top"....zajímavá první půlka děje a čekal jsem co se ztoho vyvine, bohužel jen průměrný konec se smrtí hlavního hrdiny a nalezení léku. Hodně obyčejný závěr. I přes to ale film je víc jak lepší průměr a proto hodnotím 4 hvězdy.

Kojak (1973) (seriál)

Nemůžu si pomoct, asi to bude tím že sem mladší generace, ale krimiseriál Kojak me téměř vůbec nebavil, 2 hvězdy jen pro to že slovo kojak se dokázal vrýt všem do paměti a každý ví hned o co jde. Ale co se týče kvality a zabavení nic moc

Saltová (2010)

Ani špatný, ani vynikající. Typický americký akční film, který ukazuje Rusko v té nejhorší tváři. Film mě docela bavil, akčnost tam byla, ale scénář né příliš těžký na vymyšlenía předem se dalo tušit jak to vlastně skončí

Papoušek Paulie (1998)

Podle mě jedno z nejlepších rodinných filmů, chytrý papoušek který putuje světem a potkává ruzné lidi a jejich chování, myslím že tento film popisuje ruzný typy povah lidí at už dobré tak špatné a tím dětem nelže jak to ve světě chodí ( i když v podání dětským způsobem) mě to bavilo jako dítě a baví mě to jako dospělého