Komisař Rex (1994) (seriál)

Upřímně jako dítě mě bavil více, ale nikdy mě neurazí ani v dospělosti, prostě německo-rakouský odpočinkový krimiseriál, kde vám společnost dělá nadprůměrně inteligentní pes, nejvíce mě bavili díly s Moserem, s Alexem to také nebylo špatné ta dvojice už nic moc. Navíc mi to nepřijde tak nerálné jako ostatní kriminálky třeba amerického původu, případy asi běžné kriminálky 90.let. Žádná rádoby FBI

Star Wars: Epizoda IV - Nová naděje (1977)

nemůžu si pomoci, ale pro mě nejhorší díl ze serie Starwars, přijde mi naprosto bez emocí, Obi-wan naprosto špatný výběr herce, který se na něj nehodí, vlastně celkově horší výběr herců kromě Harrisona Forda který to zachranuje, souboje s meči také nic moc a neřikejte mi že je to dobou, když v 6 díle to bylo daleko lepší a kaskadéři snad vtu dobu také byli. Kritizovaná sága I-III se pro mě stává kultem star- wars . Odpad nové trilogie, kdy se chtěli zavděčit této staré serii, byl krokem zpět. Nadávají jak fanoušci I-III . tak i fanoušci IV-VI. Pro ty novodobější je příběhově o ničem a pro ty starší, pokud se tam nebudou bít kyjema taky:)

Skrýš (2010)

Filmy s mysteriozním námětem, a námětem boha a dábla se mi líbí, upřímně jde mi husí kůže po těhle filmech víc než u klasických lekaček typu vraždící obluda. Nápad to neni špatný a tenhle horor se rozhodně nejeví jako béčková rychlokvaška hodnotim to jako lepší průměr, ale na 4 hvězdy to není

Wolverine (2013)

slabší verze wolverie origins, námět Japonska nebyl špatný nápad, trošku mi ale přijde že v tomhle filmu vyšel najevo typický ,,amerikanismus,, a celkově ,,kapitalismus,, záporný hrdina, fašistický voják japonska se samozřejmě musel ukázat na konci filmu, že je to jen prospěchář, zrádce svých známých (ať už v rodině nebo právě wolverina), vlastně kazuje se vtomhle filmu podobné záporné vlastnosti jako měl Adolf Hitler, což by do takovéhleho filmu nemělo patřit, ale i přesto mě film nepřišel jako nepovedený kousek a potitulkový závěr a upotávka na další pokračování a navazováni na budoucí minulost mě, ale dost potěšil