Mistři hrůzy - Right to Die (2007) (epizoda)

Nemastná-neslaná somarina s pár fajn scénami a vydareným koncom. Tuctová záležitosť, na ktorú sa po ďalšej várke epizód len ťažko rozpamätávam.

Mistři hrůzy - Valerie on the Stairs (2006) (epizoda)

Len o trochu lepšie než Chocolate. Nezaujímavý príbeh s osviežujúcim záverom a skvelým Tonym Toddom pod maskou netvora. Slabé.

Mistři hrůzy - The Screwfly Solution (2006) (epizoda)

Kontroverzná a zaujímavá téma vo výnimočne nudnom spracovaní. Začínam mať pocit, že druhú sériu ani nemali točiť.

Mistři hrůzy - Pelts (2006) (epizoda)

Drsné, temné, v brutálnosti porovnateľné s Miikeho Imprintom. Meat Loaf boduje, poteší tiež šerif z Elm Street John Saxon. Príbeh jednoduchý a priamočiary, tak, ako sa mi to páči.

Mistři hrůzy - Pro-Life (2006) (epizoda)

Fajn historka bez nejakej väčšej pointy s Ronom Perlmanom v úlohe fanatického burana. Nebyť príliš béčkových trikov, bolo by to lepšie. Na svoju prvotinu sa Carpenter nechytá.

Mistři hrůzy - Sounds Like (2006) (epizoda)

Zo začiatku nudná psychologická dráma so zaujímavo postihnutým hrdinom v závere našťastie brutálne vrcholí a tým sa vyťahuje z podpriemeru. Dobrý nápad v zlom prevedení.

Mistři hrůzy - The V Word (2006) (epizoda)

Taká tínedžerská pi*ovinka s fajn gore efektami a strašidelnou atmosférou. Hrdinovia sú správne sympatický, zlosyn správne desivý.

Mistři hrůzy - Family (2006) (epizoda)

Od Landisa som čakal trochu viac. Jeho druhý príbeh je priamočiarejší, jednoduchší a tým pádom aj predvídateľnejší. Inšpirácia Psychom a Stepfatherom čisto náhodná. Hrdinovia sú však sympatický a tak je to aspoň lepší priemer.

Mistři hrůzy - The Damned Thing (2006) (epizoda)

Napriek tomu, že z Hooperových filmov stále cítim istú prehnanú účelovosť a snahu šokovať, je pre mňa The Damned Thing asi to najlepšie, čo natočil. Sean Patrick Flanery je fajn, ale taký Ted Raimi v roli kňaza, to je už niečo. Nebyť otrasných efektov v závere, mohol to byť nadpriemer.

Mistři hrůzy - Otisk (2006) (epizoda)

Šokujúce, hnusné a predsa pozerateľné a takmer dokonalé. Jediné, čo sa mi nepáčilo, bola až tragikomická dvojička. Tá naozaj nevyšla. Billy Drago skvelý, absencia belochov mi vďaka nemu vôbec nevadila. Brutálny záver 1. série.