The Last of Us - Když se ztratíš v temnotě (2023) (epizoda)

No ak mám byť úprimný, tak po tých nadšených recenziách filmových kritikov som čakal naozaj niečo viac. Ako nie je to zlé, ale žeby to bolo niečo veľkolepé, tak to nie, pre mňa zatiaľ určite nie. Ale je to priemerné a keďže žáner mám rád, tak budem pozerať ďalej a uvidíme, možno sa to na moje pomery ešte rozbehne.

Nikdo (2021)

Fucking enjoyable over-compensation.

Pitomý Vánoce (2022) (seriál)

Na to, že je to talianska verzia seriálu Home for Christmas, ktorý sa mi páčil, tak z tohto som mal len riadnu depku, čo ma nakoniec prinútilo ísť konečne do posilky po 100 rokoch. Vravel som si, že šak je to ten istý scenár len prepísaný do inej krajiny, to bude istotka a prdlajz... Tomuto sa radšej vyhnúť.

Menu (2022)

To, že to bude zábavná pop-cornová kilovačka som vedel a tešil sa na to a v tomto film nesklamal, ale že to bude mať aj pútavú a udernú myšlienku, ktorá ma zasiahne, to som dostal ako dezert, ktorý som nečakal. Velmi dobrý film, ale k dokonalosti tomu predsa niečo chýbalo, niečo, čo by z toho spravilo kult, tam jednoducho nebolo. Napriek tomu veľká spokojnosť.

Lhář na plný úvazek (2022)

Očakával som viac hlášok a verbálneho humoru, ale bol to viac vizuálny humor, čo nie je zas zlé, ale je ako tie komédie v divadle, stále sa musí tlačiť na pílu, občas až do extrémnej trápnosti, aby to väčšinou bolo smiešne. Pokiaľ viete, že idete na takýto subžáner a máte ho radi, tak sa zabavíte. Taká pohodová, oddychová jednohubka, keď po práci nechcete veľmi premýšľať, ale sa iba bezmyšlienkovito zasmiať.

Pán prstenů: Prsteny moci - Slitina (2022) (epizoda)

KONEČNE !!! Na tento diel som čakal celý seriál. Teším sa na druhú sériu. "Pre jedného je to cesta. Dobrodružstvo sa musí zdieľať."  ;)