Birdman (2014)

neuveritelne nudne, som zvedavy ake by ste davali hodnotenia ak by titul neziskal oscara alebo nebol predtým v nominacii

Slovensko chutí (2015) (pořad)

Napad nie je zly, spracovanie o to horsie. Lezu mi na nervy tie vsuvky kde hovori kuchar a ta moderatorka ako v nejakej reality show, neviem cele mi to pride take silene. Uvidime co prinesu dalsie casti

Joe (2013)

Na to co Nicolas Cage toci v poslednej dobe za sracky je toto pozeratelne dokonca zaujimave...

Chlapectví (2014)

Podla mna tomu nieco chybalo, skoro 3 hodinova jazda bez nicoho a celkovo o nicom,teda o dospievani chlapca...neprislo mi to nicim vynimocne takto sa daju zachytit miliony zivotov. nevydrzal som pri tom sediet a po 2 hodinach som to musel uz pretacat

Americký sniper (2014)

Musim povedat ze pre mna troska sklamanie. Prva polka taky klasicky americky evergreen o SEAL co sme uz videli a citali x krat, zoznamenie so zenou tiez velmi obohrate, jedneho odkopne a pride na druhu stranu to je asi zivot a pokial to tak skutocne bolo ok preco to neukazat,ale uz som to videl vela krat, potom vela americkej propagandy atd.Druha polka lepsia paradoxne najviac ma bavilo posled. 20minut ked bol uz doma, koniec sa neoplati ani komentovat takto si umriet nezasluzil

Horná Dolná (2015) (seriál) odpad!

Pre mna osobne totalne silene, landl je jak kedysi skrucany, jedine co sa mi pacilo bola hudba

Neskoro večer: Talkshow Petra Marcina (2014) (pořad)

Peter Marcin je asi najtrápnejší moderátor akého poznám vlastne môže si podať ruku s daľším moderátorom RTVS Gregorom Marešom

Jak jsem poznal vaši matku (2005) (seriál)

Napriek tomu,že posledné série nedosahovali kvalitu tých skorších pre mňa top a je to jediný seriál okrem mini serií kde som videl všetky diely

Temný případ (2014) (seriál)

3 diel za dva dni,musim povedat ze vyborne,uplne ma to stiahlo.skvele herecke vykony ale nad woodym a michelle svieti mcconaughey...dopozeral som sériu a GRANDE STYLO

Kauza Cervanová (2013)

velmi tendencne natoceny dokument,precital som o tom dost z viac zdrojov,po 40 rokoch od udalosti je samozrejme ze veci sa uz zmenili a vela veci sa nepameta...