• Thriller

Thor: Ragnarok (2017)

Zábava na hovado, ale že kurevsky veľká, aspoň pre mňa. Dlho som si ho odkladal a nakoniec veľmi príjemné prekvapenie. Paráda, takto si predstavujem Thora a spol. V podstate všetko a všetci boli super. Jeff goldblum super.

Mauglí - příběh džungle (2018)

Strašne krásne sa na to pozerá a konečne dajaké dobrodružstvo. Páčilo sa my to. Normálne som bol prekvapený, ako to rýchlo ušlo a celkovo to nebolo veselé ako od disneyho. Takže spokojnosť.

Po čem muži touží (2018)

Škoda no, mohla to byť ďalšia príjemná komédia na zasmiatie.Lenže ako to už býva zvykom, Rozbeh a začiatok super a potom to skĺzlo to romantických vôd a bolo to v prdeli. Anička Polívková na výbornú.

Akční park (2018)

Nieje to Oscarové dielo a ani som to nečakal. Čakal som jednoduchú zábavu v štýle bum prásk smiech. To som samozrejme dostal a preto vôbec neľutujem, že som to videl. Bavil som sa a o to išlo tvorcom predovšetkým.

Pustina (2016) (seriál)

Slabšie štyri. Akosi som sa nedokázal prehrýzť tým začiatkom. Potom v polovičke to chytilo grády, ale tak nejak nie plnú paru. Inak atmosféra celého seriálu bolo parádna. Celkovo som bol spokojný.

To (2017)

Čakal som, že to bude strašidelnejšie, a že bude bububu ale to akosi neprichádzalo. Inak ako celok fajn, deti neboli otravní. Čo mi tak troška prekážalo, boli tie hlášky a miestami sranda, a aj to asi len preto, že som bol naladený na horor a totálnu bububu atmosféru, z ktorej sa nič nekonalo.

Polar (2019)

Celkom sa my to aj páčilo, hoci to nebolo nejak objavné. Zhadzuje to len tá divná organizácia. Taký kokotkovia by veru mohli robiť maximálne upratovačky a nie nájomných vrahov, boli na smiech. Ale inak prestrelky a nápodobné veci boli super a ak by tam hral niekto iný ako Mads Mikkelsen tak by to nestálo ani za dve hviezdy. Dvojka, samozrejme s Madsom by bola aj na mieste.

Bohemian Rhapsody (2018)

Bomba a paráda v jednom. Rami super a Bryan Singer nesklamal tak isto. Mám rád Queen a tento film ma kurevsky potešil. Dokonca aj žena sa páčil a to Freddieho nemá nejak extra v láske.

Trhlina (2019)

Za mňa veľmi dobré. Dokonca my ani neprišlo nejaké zrovnávanie s Blair Witch. Je to úplne iný film. Dokonca sa my to viac páčilo ako Čiara. Bebjak je fakt, že fajn režisér. Som zvedavý na mini sériu, ktorá dá asi viac ako film. Spokojnosť nado všetko a to som čakal kktinu.

Yellowstone (2018) (seriál)

Veľmi kvalitný seriál. Taylor je zárukou kvality a Kevin to jednoducho dáva na pána. Na mňa trochen pomalšie tempo, kde musí človek neustále dávať bacha a ako keby sa nič nedialo, ale všetko vás to vtiahne a ak máte radi western, tak vám to utečie ako voda. Teším sa na druhú sériu, ktorá bude podľa mňa ešte lepšia, teda za predpokladu, že to nesprasia.