• Thriller

Hledám přítele pro konec světa (2012)

Ja som uronil takú malú slzu na konci filmu, ale inak celý film som sa smial "jak blázen" a neviem prečo, asi som divný.

Revizoři (2003)

Tak tento film ma dostal. Nečakal som nič a dostal som všetko a hlavne som sa pri tom bavil ako malý chlapec. Jedno ma mrzí, že u nás na Slovensku Kontrolórov nevidelo strašný kopec ľudí a to iba preto, že je to maďarský film.Vrelo odporúčam každému kto nevidel.

Černá kočka, bílý kocour (1998)

Z tohto ide taká skvelá energia, že my je ľúto že nie som cigan na Balkáne :) Kusturicu za tento počin milujem. Komédia, ktorých je v dnešnej dobe ako šafránu a je my to ľúto. Keď si chcem zlepšiť náladu, tak si ju pustím. A soundtrack? Jednoducho krásny a živelný ako Balkán.

Stmívání (2008) odpad!

Panebože PREČO!!! Nie a nie. O hercopch pomlčím, režisér tiež na dve veci, príbeh možno na 20 minút na regionálnu tv a ... no nič, slušne a pekne na to radšej zabudnem a dúfam že ma to nebude po nociach strašiť. Síce ak by ma taký Cullen zobudil v noci, vobec by som sa nenaľakal, ale poslal ho niekam a ešte by som sa mu vysmial.

Hra o trůny (2011) (seriál)

Páčilo sa my to, aj keď kniha je lepšia. Ten kto čítal my dá za pravdu.1.séria super a 2.séria troška slabšia, ale aj tak na tv tvorbu skvelé. A Tyrion Lanister je moja naj postava.čo dodať na záver? Po prečítaní kníh a pozretí 3. série mením svoje obľúbené postavy, na moje veľké prekvapenie :-)

Sherlock (2010) (seriál)

Milujem tento seriál a Cumberbatch je v nom skvelý!!! Moja priateľka ho neznáša, pretože je voči okoliu arogantný ale dopozerala celý seriál, takže aj jej sa páčil, teda aspoň seriál :)). A STUDY IN PINK jednoznačne najlepší diel. Mám rád filmy G.Ritchie-ho ale jeho Sherlock sa jednoducho nechytá. Sherlock na hrad!!!

Muži, kteří nenávidí ženy (2011)

Mám rád krimi, a Fincher my ju naservíroval veľmi pekne.Dávnejšie som videl švédsky originál a myslel som si že tento americký bude zbytočný. Ale chvalabohu nieje.Môže za to najmä Fincher, Craig a hlavne Mara. Na ňu som bol zvedavý ako obstojí proti svojmu švédskemu náprotivku a obstála skvelo.Už len na záver, som zvedavý aká bude druhá časť,ktorú sa rozhodli natočiť, pretože tá švédska nestála za nič a ani si ju nevybavím.