• Thriller

The Battery (2012)

Objektívne by som mal dať , aj som chcel, tri, ale páčilo sa mi to takže je to za štyri. Úplne pohodová prechádzka nie práve ružovou záhradou, pomedzi zombie poeple. Dokonca ani ten úplný záver ma nenaštval tak ako by mal. Bol som spokojný.

Zahrada slov (2013)

Krásne pekné a pomaly plynúce melancholické anime.

96 hodin: Zúčtování (2014)

Totálne to kleslo a dúfam že ak bude dajaká 4-ka či čo tak Liam sa nedá uvŕtať ani za svet. Megaton natočil ďalšiu mega hlúposť. Nevedel som a neviem čo si mám o tom myslieť. 40 minút sa nič nedeje a potom ..... sa tiež nič nedeje. Dúfam že to na seba nezarobí a Megatonovi kakážu točiť A-čkové filmy.

Gravitace (2013)

Filmový, obrazový orgazmus.

The Gambler (2014)

Tretia hviezdička jedine za Johna Goodmana. Inak Mark to mal stále u prdele a aj nakoniec to mal u prdele??? To ako čo bolo??? Neviem či to tak malo byť, ale ak režisér chcel dosiahnuť premenu hlavnej postavy, tak ju isto nedosiahol. Ak nechcel, tak sorry som to asi nepochopil no. Takého flegmoša stretnúť a pritom mať tie názory, asi by ma z neho kleplo.

Hektorova cesta aneb hledání štěstí (2014)

Neviem čo mi vadilo skôr : či v niektorých momentoch strašne rýchly a skákajúci dej, alebo na druhej strane dlhé úseky ktoré kľudne mohli byť skrátené. Tešil som sa na tento film, ale moje očakávania boli veľké. Škoda toho, mohlo to byť fajn. Dokonca ani Simonovi som neveril tú jeho premenu či čo to bolo. Jedno pozretie stačí.

Zabijáci (2014)

Taká normálna klasická severská kriminálka, ktorá nevybočuje zo zabehaných koľají. Neurazí, ale ani neprekvapí.

Tučňáci z Madagaskaru (2014)

Parádna zábava a to som mal radšej kráľa Juliána jak Kowalskeho a spol. ale toto bola paráda, akčné a smial som sa zchuti. ďakujem tučniakom.

Boj sněžného pluhu s mafií (2014)

Nebolo tam až toľko čierneho humoru ako som očakával, ale sklamaný som isto iste nebol. Bola to parádna jazda snežným pluhom a rád som sa previezol. Najviac ma dostala rozprávka pre malého chlapca o snežnej fréze :D to som mrel od smiechu.

John Wick (2014)

Totálny nárez a bomba. Dokonca ani Equalizer nebol taký super. po dlhej straaašne dlhej dobe výborný film z Keanu Reevesom. Žeriem.