Halo - Smíření (2022) (epizoda)

Opět po přechozím nezdaru přišel jeden z kvalitních dílů. Opět je to všechno tak moc zamotané, že nevím co kdo, kdy, jak a proč. O to víc se ale člověk těší na další díl, protože nevědomost je sladká. 85%

The Twin (2022)

Tenhle film nádherně ukazuje fakt, jak některým lidem může šíleně, ale šíleně kapat na maják a ostatní je berou za úplné dementy, přitom to takoví lidé vidí přesně takhle. Naprosto reálně. Nemocných lidí tohoto typu je nespočet a dle mého si téměř nikdo neuvědomuje, jak reálně to ti lidé vidí. 60%

Halo - Odkaz (2022) (epizoda)

Díl, který je kompletně a pouze k Kwan. John ani mímíci tu nejsou, je to naprostá béčková nuda. Nic záživného. Už aby zase přišlo něco, co nebude nudit. 50%

Tokyo Vice - Sometimes They Disappear (2022) (epizoda)

Díl, který byl z prvních 2/3 docela nudný, konec docela dobrý, ale už to celkově začíná být moc jednotvárný a chce to nějaký pořádný "boom". 65%

Ježek Sonic 2 (2022)

Taková na půl kreslená a zábavná pohádka. Akční fanoušek si v tom zálibu určitě najde. zabaví to, nenudí to, ale pořád je to pohádka :D 65%

Nebudeš sama (2022)

Takový zamyšlení nad smyslem celého lidstva. 55%

The Cellar (2022)

Horor ze skupiny dobrých béček. V čem se mi to líbilo byl fakt, že se film s ničím nesral a démon šel na "bitevní pole" hned při první příležitosti, a postupem času přidával na síle. Co se mi nelíbilo byl fakt, že konec byl ve stylu "Ať udělám cokoliv, stejně prohraju". Prostě o hovně, když démon vyhraje nehledě na snahu. To je nuda. 60%

Moon Knight - Bohové a monstra (2022) (epizoda)

Ty jo, za mě ten konec už byl hodně přeplácanej a zároveň ořezanej. Klidně se to ještě mohlo roztáhnout do dalších dílů. Souboj obřích bohů o hovně jak grafikou, tak šílenou výškou. Celkově to byl jeden z horších dílů, ale seriál jako celek byl dobrý 70%

Halo - Útěcha (2022) (epizoda)

Vcelku dobře se to rozjíždí, i když není žádná akce, což je svým způsobem super. Čekal jsem, že se bude v seriálu hodně kecat a obával jsem se toho, aby to bylo moc únavné. Tenhle díl trochu mé pocity uklidnil. Už jen čekat, co přijde dál, protože neznámých je spoustu. 75%

Ambulance (2022)

Tohle mě hodně mile překvapilo. Aneb jak se dá v jedné sanitce natočit téměř celý film a přesto být neustále napjatý. Nepředvídat nic, co bude dál. Vlastně se mi to hodně líbilo, na Bčko kvalita a dojemný konec. 75%