Já, padouch (2010)

Já mám animáky hrozně ráda a tenhle patří mezi moje best of .

Legendární parta (2012)

Strašně hezká pohádka:) Moc mě bavila a dceru také, což je větší účel než u mne:) Má to hezký příběh :)

Croodsovi (2013)

Tohle je snad nejlepš íanimák.. tohle mě maximálně dostalo a i když to vidím do týdne tak x ( dvouletá dcera taktéž miluje) pořád se na to dívám ráda a nenudí mě to. Parádní zvěř, která je originální a líbí se mi na filmu snad nejvíc. Je to vtipné, nenudí to, prostě best :)

Podfukáři (2013)

Určitě je to film, který si budu muset pustit ještě jednou, abych pochopila vše, to co mi uniklo a čemu jsem nevěnovala pozornost, i když sem měla. Líbilo se mi to moc a myslím si, že je to film, který si ráda pustím třeba za půl roku zase :)

Po zániku Země (2013)

Řešit tady protlačování synka.. ty vole já být slavná a moct tak to svoje dítě taky cpu, kam to jde ;) na kvalitě filmu Jadenovo hraní podle mě neubírá.. spíš mě tady sere postava Willa.... mě se film líbil, zajímavé pojetí přírody, docela kvalitní příběh.. jasný chyby to má, chvíli je to takové zdlouhavé a je to předvídatelné ale mě se to prostě líbilo.... efekty jsou taky kvalitní... nejsem " takový znalec" a jsem jen obyčejný divák a mě obyčejnému diváku, se to líbilo :)

Světová válka Z (2013)

Úžasné.. mě naprosto nadchl.. je tam určitě podobnost s Já Legenda ale to filmu vůbec neubírá. Mě to strašně bavilo.. páni, potily se mi ruce, bušilo mi srdce.. tohle semnou má film dělat :) 5* opravdu super

Hašišbába (2012)

Taková oddechovka, chyběl tomu nějaký šmrnc, hlavní postava mě něčím štvala, nefandila sem jí.. mohlo to být lépe zpracované al e i tak jsem se docela pobavila :)

Květy války (2011)

To je strašně smutný film... emoce tam jsou až po okraj, možná přes.... děj to má, hezky natočené to je... za mě 4*

Kletba z temnot (2012)

Bála sem se jako blázen, spocený ruce, rychlej tep, blbě se mi dejchalo.. ale já sem cíťa ;) Je to docela dobře udělaný, ta malá posedlá dobře hraje, fakt mě ty její pohledy děsily---

Jedlíci aneb Sto kilo lásky (2013)

Já nevím... ono to nebylo úplně debilní ten nápad ale to zpracování!!! Ty nesmyslné scény, proč se mám jako dívat 2minuty na liposukci stehen Dády? ..... Proč tam doprdele byl Janda a s tím nechutně tlustým hercem tam hráli jakože na gytáry a hudba byla úplně mimo? Proč proč?.... jediný sympaťák tam byl Magnusek...