Pod jednou střechou (2010)

Milé... sice dost nerealistické (nemyslím příběh samotný ale to jak se k tomu hrdinové postaví) ale i tak se mi to líbilo a určitě to zkouknu ještě jednou. Tak dlouhý film.... to mi určitě uniklo hodně detajlů co mám ráda :)

Odvážní (2011)

né to prostě nepřekousnu.. herci naprd, kamera naprd, dialogy na prd... stálo to za prd....

Nedotknutelní (2011)

Krásný film. Opravdu moc. Místy sem se opravdu hlasitě smála a místy byla dojata k pláči. Moc se mi to líbilo.

Tom a Jerry: Třesky plesky (2012)

Ne prostě už to nemá to kouzlo jako ty staré díly. Hudba už taky není tak dobrá. Za mě brát jen ty staré poctivé a tyhle nové ne.

Dynamo: Neuvěřitelný kouzelník (2011) (seriál)

Je to zajimavé a občas nám opravdu padala čelist. Občas je trik hodně průhledný ale koukali sme díl za dílem a hltali to. Mě osobně (když už to tady někdo zmiňoval) Copperfield příjde jako větší nůďo. Ale je fakt že sem ho viděla dávněji. Mě osobně se to líbilo a 5* za tu čelist a pouliční magii zaslouží.

Méďa (2012)

Já se nasmála jak nikdy :D tohle je fakt super počin. Toho medvěda chci domů. Bavila sem se každou vteřinu filmu.

Rock of Ages (2012)

Já se bavila, písničky miluju, Tom byl super :D bloncka mi taky vadila ale co už... 4* to má a basta. Vidět by ste měli pokud se chcete zasmát, poslechnout si výber dobrých hitů a pobavit se.

Vetřelci dávnověku (2009) (seriál)

Určitě je to velice zajimavý seriál ! Hodně věcí mě zaujalo, ukázalo mi to hodně nového a zajímavého. Osobně mi ale vadí, že tady vše od andělů po démony přes tornáda a zemětřesení hází na alieny. A štve mě ten týpek s otřesnýma vlasama co to přehnal se samoopalovákem :) Ale určitě je chyba to nevidět, pokud se o tématiku zajímáte.

Sousedská hlídka (2012)

Zasmála sem se, pobavilo to, místy to bylo trapné ale míň než sem z hodnocení čekala. Takže pohodovka na večer, když nečekáte nářez a záchvaty smíchu jako v jiných filmech, kde hraje Joah Hill. Vlastně jen kvůli němusem to nakonec zkoukla a zas taková tragedy to nebyla :)