Noční můra v Elm Street (1984)

tento film prostě paráda.. Akorát tomu něco chybí.. Nevím co ale něco jo.. Tak proto nemůžu dát 5 hvězdiček.. Jinak skvělé hudební zpracování a dobrý nápad na scénář. Tento film někdy bude legenda. :)

Márnice (2005)

trapas.....................

Nespoutaný Django (2012)

právě jsem to viděl a nemám slov..... DOKONALOST!!!!! není to jen obyčejná tarantinovka má to něco do sebe a scénář je prostě uchvatnej. NÁDHERA!!!!!

Legie (2010)

Scénář měl dobrej námět akorát to zpracování a ty zdlouhavé nudné chvilky..... Vše se odehrává pouze na jednom místě a je to vše na jedno brdo. Takže 3 hvězdičky jen za námět scénáře, hudební zpracování a za odvahu to vůbec natočit.. Je to film na který se kouknete jednou maximálně dvakrát ale pak už vás to přestane bavit....... Jsem v celku zklamenej.. :( čekal jsem od toho mnohem a mnohem víc..... :(

Pianista (2002)

Užasný film z válečného období. Nechybí poněkud drsné a nebo humorné scénky.. Kvalitní zpracování a scénář Ronalda Harwooda je dokonalý až na nějaké nudné chvilky. Jinak je tam dost dobrá hudba takže Wojciechovi Kilarovi palec nahoru..

Kill Bill (2003)

Scénář Quentina Tarantina a půvabná herečka Uma Thurman v roli nelítostného zabijáka dávají tomuto filmu nezapomenutelný zážitek! :)

Kult hákového kříže (1998)

tento film je zkrátka dokonalý!!! Nikdy nezapomenu na ten den kdy jsem tento film poprvé viděl! Tento snímek zachycuje dobrý pohled ze života nasistů na rasismus. Geniálně povedené scény a herecký výkon Edwarda Nortona je prostě famozní. Prostě geniální a nezapomenutelná podívaná na kterou si budete pamatovat celý život! :)

Avengers (2012)

vážně dobrý a povedený film Josse Whedona. Líbí se mi že jsou scény natáčeny před zeleným plátnem a komiksové hrdiny od Marvelu prostě žeru. Děj je geniální a zkrátka suprový scénář který se musím uznat musel dlouhou dobu vymýšlet. :) Kdybych to měl popsat jedním slovem řeknu "PARÁDA" :)

Méďa (2012)

Méďa je prostě ideální film na koukání s kamarády nebo s přítelkyní či přítelem. Tento film jsem viděl už asi 3x a nikdy mě nezklamal scénář je zajímavý, dobrá zápletka a hooooodně povedený konec. Co víc si u komedie jako u téhle vůbec přát??? prostě geniální... :)

Vesničko má středisková (1985)

prostě česká klasika :) asi nejlepší český film co znám a pokaždé když je v tv tak se na něj velice rád podívám :)