Snowboarďáci (2004)

Asi si to nezaslouží tolik hvězdicek jenže to je taková první komedie svího druhu u nás a něco novýho i když ne bez chyby by se mělo ocenit.Já řval v kině smichy o nic jinyho se přece ten film nesnaží.

Pravidla lži (2006)

Přišlo mi to jako zjevení a konečně něco jinyho a hlavně jinyho (než komedie) v českym filmu.Hutná atmosféra, drsny téma.Jen tak dál.

Rodina je základ státu (2011)

Nevim co přesně si o tom myslet.Bylo to realně podany s dobryma hercema a bez moralizování.

2Bobule (2009)

Slabá nenáročná sranda ala skusme to znovu a hůře přece máme krásnou Voříškovou.

Bobule (2008)

Dobrá nenáročná sranda-proč ne?

Peklo s princeznou (2009)

Svěží, pěkná pohádka. Celkem přirozeně to odsejpalo-maximální spokojenost. Zaslouží si víc hvězdiček než je tady.

Probudím se včera (2012)

Překvápko, příjemě jsem se bavil. Josefíková hezká, Mádl opět bez chyby a bylo věřit, že je mladší předobraz Blažka. Kulantně vyřešeny vysvětleni navratu do minulosti Elišce .Nejvtipnější však Kovářovy rodiče. Lepší česká komedie na rozdíl od pokusů Polednákové v poslední době.Je to jednoduchy-pár origoš pytlovinek a ne furt stejnej munstr, ten nechte amíkům čeští bratři.

Myš, která řvala (1959)

Jednoduše hezkej úlet-trošku prvopočátek Monty Pythonů ne?

Grindhouse: Auto zabiják (2007)

I kdyby byl ten film špatnej (což není) závěrečná supr honička bez teplejch střihů, jak je to v každym druhym rádoby coooool filmu, ho povišuje na takovej malej klenotek.