Lucy (2014)

Lucy se hodně podobá filmu Všemcný... přijde mi jak by to měl být remake ale bohužel hodně slabý...

G.I. Joe 2: Odveta (2013)

oproti prvnímu dílu mi přijde celkem brutlní propad :( každopádně je zde akce nějáké to malé napětí ale lásku zde rozhodně nehledejte

Fakjů pane učiteli (2013)

učitel který používá tělesné tresty a záoven j zloděj :D super kombinace .od němcu jsem čekal něco špatného a to nevím proč...alepobailo mě to :)

Zloba - Královna černé magie (2014)

tato pohádka je v podstatě takový remake na x pohádek. pravda je to dost smíchané ale je to udělané tak dobře až je to prostě užasný ;)

22 Jump Street (2014)

stejně zábavné jak první díl .. někdo tady psal ˇže je to stejné jako rvní dílˇ což pode meho není pravda je to sice na stejný zpusob ale co ? pokud má 1.díl uspěch tak ntočí další a to hodně podobný. stejně jako tomu je u rychle a zběsile..

NON-STOP (2014)

hned na začátku mi došlo kdo to píše ale jinak super film byl jsemn nadšen ;)

Rio 2 (2014)

Po prvním díle menší propad ale nic hrozného ;) i tak mě to potěšilo ,člověk se u toho zasměje a pak pomalu brečí. to se mi líbilo :D

Labyrint: Útěk (2014)

za mě povedený kousek akorát radím těm ce se na film ještě nekoukli nekoukejte na trailer kde je vše zajímavé ukázané a nic už vás ve filmu nepřekvapí každopádně se těším na dvojku palec nahoru ;)

Expendables: Postradatelní 2 (2012)

zkrátka skvělý film...super herecké obsazení,našláplé akcí a vtipem.dostává mě když arnold urve dveře od smartu nebo když se tam oběví chuck a řekne slavnou hlášku o tom jak ho uštknula kobra :D

Prometheus (2012)

z 90% remak na alien vs. predátor ale pěkné pokoukání