Cry_Wolf (2005)

Jako Peta od zacatku vedel

Tábor tygrů (2000)

Tak tenhle filmeček mě vážně zaujal. Ale hlavně výkon Colina Farrella. Schumacher odvedl vážně práci na *****

Miami Vice (2006)

Musím říct, že u tohohle filmu jsem vážně usnul (a to byly teprve dvě hodiny odpoledne). Nevim no. Zbytečně moc dlouhý, pořád se to natahovalo. 90 min by uplně stačilo

Pád Třetí říše (2004)

Je až k nevíře, jak je Bruno Ganz ve filmu Hitlerovi podobný, ale rád bych to viděl s titulkama

Přepadení 13. okrsku (2005)

Je pravda, že Ethan Hawke je parádní herec a Laurence Fishburne zase zajistí parádní akci, ale pro mě docela sklamání. Na tenhle film jsem se těšil, ale za moc nestál

Zbohatni nebo chcípni (2005)

To je prostě paráda. Když se podíváte na to jak měl 50 Cent těžkej život, a kolikrát byl až uplně na dně a jak daleko to dotáhl, to je úžasný. Pro mě jistojistě palec nahoru. Musím říct, že po shlednut tohoto filmu jsem vážně začal 50 Centa poslouchat

Mission: Impossible II (2000)

Ono je to ve skutečnosti pořád to samé Ethan Hunt dostane úkol něco a chová se při tom jako James Bond. Ale dobrá akce

Alexander Veliký (2004)

Ani nevím proč, ale tenhle film mě vůbec nezaujal. 2** jsou jen za Anthonyho a Angelinu jinak - děj nestál za moc, výprava sice dobrá, i ty války propracované, ale pro mě nejslabší historický film vůbec

Forrest Gump (1994)

Ahoj jmenuji se Forrest Gump.....a říkají mi Forrest Gump :) Nejlepší film všech dob. Nevěříte-li na náhody - koukněte se na Forresta :)