Černá kočka, bílý kocour (1998)

" Deda!!!!!!!!!!Jseš nejakej nereálnej.Deda je mrtev. Ja jsem malá pitbull ".Hlášky, ktoré mi ostali v hlave spoločne s hudbou.

Příšerky s.r.o. (2001)

Krásna rozprávka , ktorá ma dostala svojím príbehom a samozrejme postavami.Veľmi pekné.

Kruh 2 (2005)

Po úspešnej jednotke som sa tešil na dvojku.Ale dvojka kvality jednotky nedosahuje ani zďaleka a tak to padlo všetko do priemeru, ktorý síce neurazí, ale ani nepoteší.

Kruhy (2005)

Bonusový kraťas ku Kruhu 2.Je zaujímave , že tento kraťas ma vystrašil viac než celý film Kruh 2 dokopy.Kvalitná práca.

Kruh (2002)

Pamätám si ,keď som film 1x videl.Bál som sa ako malý chlapec , pretože som si ho pustil neskoro v noci.Príbeh o kazete ,ktorú keď si pustíte do 7 dní je s vami amen.Výborná strašidelná atmosféra, ktorá vás doslova vtiahne do deja a nechce pustiť až pokým sa neskončí film a vy zo strachom v očiach budete čakať čo sa stane za 7 dní.

Collateral (2004)

Tom Cruise ako Vincent, ktorý si najme taxikára Maxa (Jamie Foxx), aby ho rozvážal po určitých adresách, kde mal nejakú prácičku.Tá práca spočívala v eliminovaní určitých ľudí.A Max je tiež na zozname.

Co se vlastně stalo (2008)

Film o producentovi a jeho práci ,ktorá je miestami na nevydržanie.Hlavne vtedy ak sa hviezda nechce oholiť a od toho závisí či sa začne natáčanie alebo nie.Bruce Willis ako zarastený homelesák a správaním ako rozmaznané dieťa bolo milým spestrením celého snímku.Oholí sa, neoholí sa?

Všude dobře, proč být doma (2009)

Hľadanie pravého miesta, pre svoju novú rodinu , návštevy príbuzných a starých známych.Všade dobre , prečo to pozerať?

Zvonilka: Tajemství křídel (2012)

Pozeral som to z malou neterou, ktorá je do Zvonilky doslova zažratá.Ona od toho nešla otrhnúť oči.Mne sa to tiež celkom páčilo.Obraz na DVD bol skvelý , príbeh celkom ušiel.Takže pohoda.