Kapsy plné dynamitu (1971)

Western v ktorom nebola o nejaké tie explózie núdza. Ústredná filmová dvojica sa k sebe hodila, čo sa aj odzrkadlilo na filme. Príjemne strávené 2,5hod.

Rychle a zběsile 8 (2017)

Miestami vtipné, akčných scén tam bolo požehnane. Vadilo mi na filme, že niektoré veci boli akčné scény boli hnané až do takého extrému že sa len ťažko dalo tomu uveriť. A ešte jedna vec, ktorá mi neskutočne liezla na nervy a to bola postava The Rocka.

Inferno (2016)

Kniha bola dobrá z toho dôvodu že v nej bolo také rozuzlenie na konci,vďaka ktoremu sa knižka stala bestsellerom.To sa bohužial vo filme ani len nespomenulo a už vôbec neobjavilo.Zmenilo sa tým úplne všetko a pre tých čo čítali knižku bol film skôr parodiou na ňu.A najhoršie je že použili staré klišé,kde Američan zachránil celučičký svet pred strašlivým "morom" .Sklamanie a velke.

Osm a půl (1963)

V mojom prípade bol tento film nedopozeratelný akokolvek som sa snažil.Proste ma nezaujal a neviem čo tím chcel autor povedat.100 ludí 100chutí ako sa hovorí.

Velayudham (2011)

Film by sa dal rozdelit asi na tri časti.Na akčnú časť,ktorá bola miestami brutálna,potom na komediálnu časť,ktorá bola velmi dobrá a smial som sa ako malý chlapec a samozrejme tretia čast tak ako to býva v Bollywoodu zvykom muzikálnu.Zo začiatku to vôbec nevyzeralo na komédiu ale nakoniec to dopadlo úplne inak.

Super Size Me (2004)

Ďalší dôkaz prečo sa nestravovať v McDonalde.Pôsobivé.Neviem či by som sa ja podujal takto si ubližovat.Skoro si odpálil pečeň a to ani nepil.My na tom nie sme až tak zle ako Američania,ktorý tam jedia každý deň.Každý rozumný človek vie že jedlo od nich nie je zdavé.Ja osobne som v Mekáči jedol len raz.

Pod kupolí (2013) (seriál)

V tomto seriály mi vadili niektoré ženské postavy.Napríklad šerifka Linda v prvej sérii a Rebecca v druhej sérii a vtretej Kristína.A keby len postavy ale aj tie herečky sa mi tam vôbec nehodili.Niektoré postavy sa chovali ako keby nemali mozog,ale to už nie je ich chyba, ale chyba scénaristov.Záver seriálu bez komentára.

Metropolis (1927)

V tej dobe natočit takýto film to v skutku klobúk dole.Podarilo sa mi vidiet 153 minútovú verziu.Ani na chvilu som sa nenudil a o filme sa dá povedať,že predbehol dobu.Nemalé úsilie tvorcov padlo na úrodnú pôdu.Najviac ma prekvapilo to nesmierne množstvo komparzistov.A poďakovanie si zaslúžia aj reštaurátori toho filmu, lebo bez nich by sme prišli o jeden z klenotov svetovej kinematografie.

Labyrint: Zkoušky ohněm (2015)

No neviem aká bola knižka,ale filmu niečo chýbalo.Bolo to chaotické a niektoré úseky dialogov boli na úrovni prvého stupňa.Film nemal mat podtitul Zkoušky ohnem ale LABYRINT : UTEKAJME UŽ IDE.

Hacker (2015)

Stvárnenie dnešného online sveta a jeho možného zneužitia v tom bol Hacker dobrý.Ale nemôžem sa ubránit dojmu,že tomu proste niečo chýbalo.Postavy pôsobili ako keby ich niekto hodil do vody,aby sa naučili plávat.