• Pohádka

Domácí mazlíček (2008)

Podle mě to bylo celkem vtipné a bylo hezké sledovat, jak se někdo takhle změní. Hlavně mám ráda dobré konce, takže spokojenost. ;-) Hlavní herečka mi byla sympatická. Osobně jsem ale čekala něco jiného než „zajíčka“, ale celkově dávám takový lepší průměr, když na to někdy narazím třeba v TV, klidně se podívám znovu, proč ne ;-)

Bony a klid 2 (2014)

Jsem mlada, takze jsem nevidela prvni dil, ani jsem nezazila tu dobu vekslovani s bony, ale i tak tam byly hrozne skoky v deji, vzdy s nejakym napisem, ktery mi nedaval smysl. Nekdy mi prislo, ze souvisi s predchozi scenou, nekdy s nasledujici. Bylo to divny. Take nejake ty efekty - vubec se nehodily, byly nesmyslne, a to jak zpomaleni a zrychleni, tak priblizeni a oddaleni obrazu.. Ale abych i neco pochvalila, tak byly super pohledy do prvniho dilu :-)

MacIntyre: Nejdrsnější města světa (2008) (seriál)

Viděla jsem díl o Praze, a ač tam nebydlím, nemyslím si, že by tam byla horší situace než v jiných hlavních městech. Podle mého je to všude stejné. Teď ale upozornil zrovna na Prahu a to nám nedělá zrovna dobrý obrázek. Pozitivem je, že říkaj, že Praha je jedním z nejkrásnějších měst střední Evropy. :D

Doktorka z Dixie (2011) (seriál)

Bavi me to. Sotva slecna dodelala kardiochirurgii, musi jit z NY do malomesta a zzit se s novymi lidmi, kteri jsou uplne jini nez ona. Super :-)

Vítej na světě (1994) (seriál)

Zatim jsem ve veku, kdy se o tohle tema nezajimam, ale jinak to asi je zajimavy a budouci matky to zajimat jiste bude, minimalne se dozvi ruzne veci, viz text distributora

Nekecej a pádluj 2: Volání divočiny (2009)

Celkem jsem se bavila, nezdalo se mi to tak zly, jak pisou ostatni. Chvilema mi to sice prislo nudny, ale pak jsem se zase bavila, takze se to vyrovnava. Pro me je to dobry prumer.

Vejška (2014)

Od filmu jsem cekala popravde vic, trailer byl skvelej :-). Hlavne jsem chtela porovnat nasi vejsku, kde studuji vytvarku, s tou jejich, kde me uplne dostala hlaska, ktera padla v traileru: ,,Rad vas vidim na kresbe.." V tom jsem se videla :-D . Nakonec to moc o vejsce ani nebylo, ale i tak to bylo super. A k tomu dobry pisnicky :-) .

Stahovák (2009) (pořad)

Kluci maji sice nekdy trapny reci, ale videa jsou super. Bavi me to :-)

Zakletý v čase (2009)

Zajímavý film, na který jsem narazila vlastně náhodou. Je vlastně o tom, že hlavní postava má genetickou poruchu, a tak cestuje časem, což je podle mě dobrý námět, dokonce výsledný film byl zajímavě zpracovaný. Postavy byly bez výjimky sympatické a já s nimi soucítila. Občas jsem se ale v těchto cestách časem ztrácela, což mi ovšem nezkazilo celkový dojem, který je "nadprůměrný".