Nekecej a pádluj 2: Volání divočiny (video film)

Without a Paddle: Nature's Calling

• SK název

Nekecaj a pádluj 2

Komedie / Dobrodružný

USA, 2009, 87 min

• Radyo

Jedničku jsem neviděl, dvojka mě neoslovila. Humor žádný (co wtf měly znamenat ty idiotské veverky?), dvě hvězdičky snad jen za ty dvě lesní krasotinky. Ničím nezajímavá podívaná, která vznikla zcela zbytečně.(13.9.2014)

Zábavný film na který se určitě někdy podívám rád znova ...(15.4.2011)

• pan Hnědý

Chabý stín průměrné jedničky. Velmi slabé pokračování - nic nefunguje od scénáře přes kameru až po režii - odpad!(18.6.2012)

• Ainy

Dnes napíšu obzvlášť rozsáhlý a výstižný komentář: "Nudaaaaa" ... dvě hvězdičky za záběry z řeky(24.6.2013)

Další z průměrných komedií, která má světlé i temnější okamžiky, ale která je snadno a bez problémů koukatelná, aniž by jakkoliv nudila. Stejně jako u pokračování filmu Road Trip, i tady s povděkem kvituji, že se jedná o samostatný příběh, který s tím předchozím má společného snad jen tu výpravu na divokou řeku a pobyt v tajuplném lese. Takže pokud jste neviděli první díl, tak se vůbec nic neděje. Já musím říci, že jsem si tohle velice volné pokračování užil dokonce více než právě ten původní film, u kterého jsem se příliš nebavil a na který mám v hlavě jen jakési mlhavé vzpomínky. Oproti tomu tenhle film mě zaujal už na samém začátku a až do konce jsem se vůbec nenudil a parádně si to užíval, takže tvůrci v tomto případě vzali vše za správný konec a já musím konstatovat, že tohle je jeden z mála případů, kdy se mi druhý díl líbil více než díl první. Asi to je tím, že co se týče děje, tak zde není nic složitého, navíc je to příjemná a místy vtipná oddychovka a čas s filmem strávený utekl příjemně rychle. Co se týče hereckých výkonů, tak ani tam nemám co vytknout, všichni tři mladíci i ty dvě mladé ekologické aktivistky (jejichž jména jsou "Dcera Země" a "Bouře") byli velice sympatičtí a i díky nim to bylo příjemné pokoukání. Prvnímu dílu jsem dal dvě hvězdy, druhý díl si ode mne vysloužil tři hvězdy.(7.11.2010)

Netvrďte mi tady, že to nemá nic společného s jedničkou. Možná tam jsou jiní herci, ale co ty dvě holky? V 1.dílu byly přece také, i když je ztvárnili jiné herečky. A zábava to nebyla špatná, zhodnotil bych to jako průměr. A ty veverky se mi tam vůbec nelíbily.(13.4.2011)

• -OverLord-

Taková průměrná komedie na jedno shlídnutí. Asi jediný, co si z toho pamatuju jsou ty sexy "greenpeace" holky bydlící na stromě..(7.4.2012)

Na jedničku to nemá a ve stopách Zahulíme uvidíme to také nejde, ale stále je to povedená komedie.(30.4.2014)

• SexyAjinka

Ani toho nejzhulenějšího a nejožralejšího týpka by tohle prostě bavit nemohlo. Je to obludná hra na "film".(9.10.2012)

• kobejn

"Ideální" film na nedělní odpoledne po noční (a před noční), člověk je ještě zblblej a sotva se probudí a zapne telku, už tam zase dávají nějakou blbost, tudíž se do tý blbosti nemusim ani stylizovat, ale krásně to sedne...sice se mozek během sledování toho začne probouzet a hned vyšle signál, že je to pitomost, ale o tom neni sporu, kravina to je děsná, ale jak známo, někdy si musí i inteligent pustit nějakou debilitu, aby z tý inteligence totálně nezblbnul. Prostě když se s tim člověk smíří a uvědomí si, že čumí na idiotskej film, může si ho pak v klidu i užít. Nejvíc mě na tom pobavilo to, jak ti hrdinové - ti dva kloučci a ty dvě pipky byly vymydlený, ačkoli žili někde v lese, prostě děsná prdel, vyjít umytej a nalíčenej a upravenej z traileru a hrát v lese, jako by se hrálo v nějakym klubu nebo na plese. Trapný ale byly ty digitální veverky, zvláště při "společných" scénách herců a těch digitálů bylo vidět, jak herečka čumí do blba, tam kde má být jako ta veverka. Ale jak říkám, po noční si člověk taky potřebuje na chvíli oddechnout, takže na jedno použití to de.(30.9.2012)

• Paxxx.cz

Oproti solidní jedničce obrovský propad dolů. Skoro žádné známé tváře, většina scén trapných a jen minimum vtipu mě rozesmálo, odfláknutý konec. Jediné štěstí je, že si tenhle film nenašel cestu do kin, jinak si myslím, že řada z nás by si po shlédnutí filmu řekla o vrácení vstupného... 30%.(4.1.2012)

• rikitiki

Běžte už někam s těmi debilně vyměšovacími vtipy, které jsou určené pro puberťáky!(25.6.2013)

• Andre3000

Prakticky docela dobrej trip dvou kámošů, ale jinak zhola nic. Příběh obsáhne tak dvě věty a i když se na to celkově dalo dobře koukat, tak prostě tomu chybělo hodně aby to byla nějaká dobrá komedie.(8.9.2009)

• Tommassi3

Jako komedie to příliš nefunguje, když pominu to utahování si z Ala Gora, ale jako vcelku pitomoučká "crazy" romantika s odkazy na první film už rozhodně ano, navíc se i díky přijatelné stopáži a svižnému tempu příběhu, byť americky prázdnému jako vydlabaná dýně o Halloweenu, jedná o příjemnou nenáročnou oddechovou záležitost na jedno použití..(24.6.2013)

• Maty85

Počínaje scénářem nemastný, neslaný a jako komedie velmi chabý.(1.2.2009)

S jedničkou to má společné jenom námět a děj, jinak jsou tam uplně jiní lidi. Pohodový dívatelný film na nedělní kocovinové odpoledne. Ty veverky už byly trošku přes čáru.(30.1.2011)

• BUD-SFIS

Jen tak pro radost. Ale vtipu to moc nepobralo.(11.1.2009)

• BMAJTZ

Chvili jsem se dobre bavil, vlastne celou dobu putovani po lesech, ale druha pulka kdyz uz jsou na miste a toci se to vsechno kolem jednoho stromu je naprosty odpad.(1.7.2009)

• Zemi11

Nekecej a pádluj 1 jsem již hodnotil. Znovu to dělat nebudu.(24.6.2013)

• BluT

Nezvládl jsem dokoukat. 10%(26.6.2013)

<< předchozí 1 2 3 4