Hon (2012)

Tak nevím, asi jsem "nečetl mezi řádky", ale tohle mě z větší části fakt nezasáhlo, takže dávám 3* a to jen kvůli těm pár vteřinám kdy se k němu přítelkyně obrátila zády (takovou mít doma!), minutám v obchodě, ne kvůli násilí, ale kvůli té malé ukázce černé stránky lidského bytí a několika vteřinám na lovu v závěru (kdy bych se duševně nadobro odporoučel).

Jako za starejch časů (2012)

Americká jizda v Anglickym stylu devadesátých let. Rozhodně neurazí, ale ani nenadchne.

Misfits: Zmetci (2009) (seriál)

S odchodem Natana jsem se bál, že tam nebude nikdo, kdo by to táhl. Ale Rudy, Rudy je náhrada více než dostačující!!

Let’s Dance: Revolution (2012)

Klasická příběhová lajna - ona bohatá on chudej, oba chtějí pravý opak svých životů, najednou se do sebe zamilují. BUM! Zrada a v poslední půl hodině náprava. "Herci" na nic, ale jako tanečníci výborní. A to tom film je. Na nic si to vlastně ani nehraje. Ale tanec v reálu není vše.

Podfu(c)k (2000)

Jedním slova bomba. A pak že Brad neumí hrát. I Stathamovi tahle herecká poloha celkem sedí. A příběh? Mě tyhle mozajky moc baví!

Talentovaný pan Ripley (1999)

Pěkně hutná atmosféra, ale ten Matt.. mě tam bohužel neseděl. Zato ostatní herci? Luxus.

Samuraj (2003)

Náhodou takhle přijdu z hospody a koukám se na ČT2 a tam „Samuraj“. Koukám, koukám, koukám a fakt se bavím! Druhý den se na to koukám znova a radost je tu semnou dál. Zatôichi je skvělý film. Slepý masér Zatôichi je sice pomalý chůzí, nikoliv však film svým příběhem. A jeho finální věta: ,,ani s očima otevřenýma dokořán nic nevidím" mě přeci jen donutila se zamyslet.

Hobit: Neočekávaná cesta (2012)

Jsem z toho trošku rozpačitý, na jedné straně vynikající vizuální efekty("vyžehlené" obličeje Elronda, Gandalfa a Galandriel.. vždyť oni nestárnou!! o ostatních - jako vrci, zlobři, bitva mezi trpaslíky a skřety a samotný kápo skřet Albín - nemluvě), ale na druhé straně.. no scénárista a režisér Kevin Smith to vystihl dobře, když řekl: Každejch 10 stránek scénáře se musí něco stát!.. a těch 10 stánek jsem si bohužel pokaždý uvědomil Ano bavil jsem se, ano ty necelé 3 hodiny celkem utekly, ale podruhý bych Miláška-Pytlíka vidět nemusel. Šel jsem na to ze zvědavosti, proč to polovina lidí tak haní - je to stejný jako knížka!! Lidi, sakra, není.. vždyť Tom Bombadil, je tady pojatý katastrofálně a některé pasáže prostě chybí a vlastně ani ten král skřetů taky neni žádný terno (vypadá jako matka Ornely Štikový poránu). A druhá tomu strašně straní.. je to jako LOTR a každýmu se líbil LOTR nééééé? Takže, LOTR se mi líbil a Hobit špatnej nebyl, ale psát o tom babičce asi nebudu.