Batman & Mr. Freeze: Supernula (1998)

jeden z těch lepších batmanů-animace taková 70-80 roky,to mi ale vůbec nevadilo,mělo to dobrý příběh

Sedm (1995)

na první podívání výborný film,ovšem na druhý už jde kvalita velice dolů a ani jsem jej nedodíval(a to jsem se na to po druhé díval po letech)

Batman - Gothamský rytíř (2008)

asi zatím nejhorší z animovaných batmanů,jaký jsem do teď viděl-místy naprosto otřesná animace(hlavně první story-to jsem se ůplně zděsil) a ani příběhy nejsou nic moc-po vs drcula,vs red hood nebo fantastickým assault of arkham je toto opravdu nic moc,i když myslím že dva příběhy se celkem dali-no celkově po tom,jak si nasadili laťku je toto opravdu podprůměr

Batman (1966) (seriál)

dost dobrej seriál,který jsem jako malý a později dospívající klučina sledoval na ORF,protože u nás,pokud vím ho nikdy nedávali-velká škoda!!V dnešní době to samozřejmě může působit trapně,ale ti,kteří tu v recenzích píší,že je to pro 4% nebo že hrdinové vypadají moc buzerantsky,tak je na nich vidět,že Batmana vůbec neznají a viděli ho poprvé až z Burtonových filmů a nebo z těch Nolanových sraček-jinak by totiž věděli,že tento seriál(a následný celovečerní film) přesně vypovídají o komixovém batmanovi té doby-v těch 60 letech to vůbec nebyl ten dark knight jakýho známe dnes,ale bylo to ůplně přesně tak "přiteplený" jako je v tomto seriálu-a v tomto má seriál můj velký obdiv,že opravdu zachoval ducha a atmosféru těchto detektivních(a dost naivních a ujetých) komixů-v té době se kladl důraz spíše na detektivní zápletku těchto story než na nějakou temnotu,kterou proslul tento komix až později,proto tomuto seriálu dávám pět hvězd,ačkoli z dnešního pohledu působí více než trapně,mě se prostě ten komixovej feeling velice líbí

Batman vs. Red Hood (2010)

super animák,dokonce zjišťuju,že se mi ty animáky začínají líbit i víc,než hrané filmy(pominu li tedy dva netopýry od Tima Burtona,kteří jediní dosahují komixových kvalit,ten zbytek,včetně těch Nolanových paskvilů tomu nesahá ani po paty).Akce je tu od začátku až do konce,vsuvky z minulosti velice povedené a parádně dokreslí příběh,animace opět na jedničku a propracovaný scénář.Výborný zážitek

The Batman vs. Dracula (2005)

musím říct,že toto dílo mě opravdu překvapilo-animace jako z těch dětských batmanovských seriálů,co dávají každej výkend na nově,ale hudba a hlavně děj ten mě totálně dostal-opravdu akční ale hlavně temné animované dílko,které určitě stojí za shlédnutí.Animace mě ze začátku moc nenadchla,ale postupem času jsem jí přicházel na chuť,takže nakonec spokojenost,děj+scénář výborný a atmosféra hustá jako pofetový hlen nebo stolice Václava Havla..Za mě poctivý čtyři hvězdičky+ jedna navíc za totální překvápko,který jsem určitě nečekal...P.S. děkuji pánovi(nebo dámě?) Ladis za tvorbu CZ titulků,bez kterých by pro mě nejspíš nemělo ani cenu se na to dívat-thx :-)

Batman: Útok na Arkham (2014)

Excelentní animák,kde nechybí krev a umírání,navíc plná palba těch nejlepších batmanovských záporňáků:Joker,Riddler,Penguin,Harley Qinn,Bane,Poison Ivy,Two Face,i když někteří z nich se tam jen mihnou,jsem rád,že nezůstali bez povšimnutí.Celý mi to trošku připomíná hry Batman:arkham asylum a Bantman:arkham city,i logo filmu je vlastně podobné.Super příběh+výborná animace=výbornej animák pro fandy tohoto žánru-velice příjemné překvapení

Apocalypto (2006)

totální pecka-ten film mě bavil od začátku až do konce!!!!

Godzilla (1998)

No já myslím,že taková katastrofa to zas není-na pobavení ideál a je mi bližší tato godzilla,která je zmutovaný ještěr,než ta,která chrlí oheň a má nadpřirozený schopnosti.Efekty jsou zde super,jediný,co si mohli odpustit je bitva z jejími mláďaty-tím z celýho filmu udělali dost velkou parodii a pochybuju,že to byl režizérův záměr...:-) No a taky to mohlo být kratší...

Sin City: Ženská, pro kterou bych vraždil (2014)

ale jo,dá se to-teď jsem se na to dodíval a není to zas tak vyloženě špatný-na ůrovni prvního dílu,který se mi velice líbil,hlavně proto,že pár Millerových comicsů jsem přečetl-o jedničce jsem věděl vše,jak dopadne,dvojka přece jen v některých částech zanechala překvapení-vše se totiž drží striktně millerových comicsů a myslím,že je to dobře-když už někdo točí film podle knihy(nebo obráceně),mám rád,když je předloha zachována,a v tomto-i minulém případě je předloha věrně zachována(alespoň v těch co znám)-styl noire mám velice rád a tady byl zpodobněn na jedničku-ovšem pár výhrad bych měl-šlapky ze sin city jsou jak ze žurnálů,ačkoliv realita je poněkud jiná,ale hlavně k vlastně titulní "dámě pro kterou by asi všichni v sin city vraždili"-ne tak já-už podle názvu bych čekal nějakou opravdu hezkou ženu,ale po herečce,která tuto "osudovou ženu" pro mnoho mužů ztvárnila nemám zrovna lichotivé mínění-ne jen,že já osobně bych pro nikoho takovýho jako byla ona nezabil,ale snad nezlomil ani vlas,natož aby byla krásná nebo sympatická-v tomto si myslím,že tvůrci filmu šlápli do kurevsky smradlavýho hovna-to nemají v bolywoodu aspoň někoho trošku hezčího a sympatičtějšího,něž byla představitelka Avy????Neříkám,že je odporná,ovšem do takové femme fattale má teda hooodně daleko(ze svýho okolí znám plno holek,které by ji ve všem zastínili)..