Bílé písky (1992)

Lehce podprůměrný snímek . Takhle mizerný scénář neutáhne ani silné herecké obsazení. Jedinné čím je film vyjímečný , že Willem Dafoe nehraje zápornou roli.

Piráti z Karibiku: Truhla mrtvého muže (2006)

První díl vydělal spoustu peněz a na dvojce je to vidět . Tvůrci přidali na velkoleposti, ale kvalita poněkud klesla. Vina se dá připsat poněkud jednoduchému scénáři a zdá se mi, že i Johnny poněkud polevil.

Africká Královna (1951)

Zdařilá ''konverzační'' komedie, plná naprosto strhujících dialogů. Ovšem film by nebyl nic bez famózních výkonů dvou hlavních představitelů. I když si myslím, že Oscara měl místo Bogarta dostat ten rok Marlon Brando za Tramvaj do stanice Touha.

Jako Mike (2002) odpad!

Odpad, který se přiživil na úkor námětu z televizního odpadu Červené kecky, navíc nechutně přeslazený konec. Nechápu co v nečem takovém dělá někdo jako je Robert Forster.

Cesta do fantazie (2001)

Fantazie Miyazakiho nezná mezí. Nejlepší animáč všech dob.

36. komnata Shaolinu (1978)

Nejlepší Kung-fu film. Kam se hrabe dnešní Tygr a drak, nebo Hrdina.

Lví srdce (1990)

Tak na tomhle sem vyrostl. Bezkonkurenčně nejlepší Van Dammův film.

Zachraňte vojína Ryana (1998)

Řemeslně bezchybně odvedená práce, ovšem příběh na můj vkus příliš hraje na city. Ale i přesto - jeden z nejlepších válečných filmů všech dob.

Resident Evil: Apokalypsa (2004)

Napětí a strah ze hry, kde sem se bál zajít za každý roh sem tady bohužel nenašel. Ovšem film má slušné tempo od začátku do konce a zpracování Raccon city je na jedničku. Co mi nesedlo byl Nemesis, kterého ve hře de stěží porazit brokovnicí a Milla Jovovich si ho dá holýma rukama ???

Resident Evil (2002)

Příjemné, oddychové béčko. Avšak u herní předlohy se mi hrůzou tajil dech, zato ve filmu sem se sotva lekl. Ovšem zombíci nemají chybu.