Olymp - Zkáza Bohů (2015) (seriál) odpad!

Zásadně nehodnotím seriály po pár dílech, nebo dokonce po jednom, ale v tomto případě udělám výjimku, protože tady není šance na jakékoliv zlepšení. Tragické.

Volejte Saulovi (2015) (seriál)

První série spin-offu vůbec nezklamala, naopak. Pevně věřím, že se to v další sérii více rozjede a na to se hrozně těším. Očekávám, že v budoucnu budu moct s klidným svědomím změnit hodnocení na 5*.

Litva, do toho! (2014)

Tohle mi hodně sedlo. Nemám pro to lepší výraz, než že to byla prdel. Chci navštívit Litvu!

Chraň nás od zlého (2014)

Začátek byl dost dobrej, ale postupně když se odkrývala pointa, tak to bylo slabší a slabší. Lekačka žádná. A finále, kde se vymítal ďábel, nebylo žádný drama. Nicméně zahrané to bylo dobře. Podle skutečnosti je snad jenom to, že policajt má ženu a dítě a kamarádí se s knězem, jinak by to bylo docela cáklý.

The Book of Negroes (2015) (seriál)

Nebylo to špatné, ale čekal jsem o něco lépe propracovaný příběh. Mohlo se toho v životě hlavní hrdinky stát o dost víc. Zvlášť když příběh není založený na skutečných událostech. Aminata mi byla navíc docela nesympatická, v každém díle brečela, pořád se jí něco nelíbilo a za polovinu problémů si mohla sama.

Jezero smrti (2008)

Tak to se mi dost líbilo. S nadšením jsem se těšil na konec filmu, kde jsem očekával krvavou pomstu v podobě toho, že tu terorizující partičku buzíků pěkně pomalu povraždí. Sice by to bylo asi trochu klišé, ale já bych se vůbec nezlobil. To se tak úplně nedostavilo, proto dávám 4*. Závěr mě ale stejně dostal, i když jsem si ho představoval trochu jinak.

Vraždy v kruhu (2015) (seriál)

Zpočátku se mi to docela líbilo, ale pak to upadlo do hrozného stereotypu. Astrologie se tam nakonec téměř vůbec nevyužívá, což je asi jenom dobře, protože by to mohlo být ještě horší. Krajčo a Vágnerová tam nemají co dělat. A případy, co se vyšetřují, jsou zkrátka nuda. Vraha lze snadno poznat po deseti minutách. To kvalitě rozhodně nepřidává.

EXODUS: Bohové a králové (2014)

Nerad tento velkofilm hodnotím negativně, ale nemůžu si pomoct. Mohlo tam být víc akce. Prvních a posledních dvacet minut se mi ještě jakžtakž líbilo, ale jak Bůh trestá zlé Egypťany mě vážně nebavilo. Skvělý režisér a herci, a vzniklo z toho tohle ? Normálně bych dal asi tři hvězdy, ale za Sfingu bez nosu musím dát dvě. Zklamání (možná i roku 2014).

Divoké historky (2014)

Některé povídky se mi vážně líbily, asi dvě. Ostatní nebyly špatné, ale spíš takový průměr. Nic co by mě zasáhlo. Takže 50%.