Slunce, seno, erotika (1991)

Sice nejslabší z celé trilogie ale na druhou stranu kvanta českého humoru a úžasná Helenka Růžičková. Stále lepší než novější výtvory Zdendy Trošky.

Muž na Měsíci (1999)

Carrey je sice cvok ale hrát umí, což zde vzorně dokazuje. Forman znova předvedl svůj talent a že točí originální filmy.

Sherlock Holmes: Hra stínů (2011)

Trochu akčnější než jednička, ale zase rozmanitější prostředí a ,,boj" s Moriartym je výborný. Downey a Law podali excelentní herecké výkony, jsou opravdu správná dvojka. Jen škoda že Rachel McAdams měla tak málo prostoru.

Underworld: Probuzení (2012)

No co to bylo, taková patlanice všeho možného, velké zklamání. Kdyby tam nebyla Kate a slušné efekty tak nevím jak bych hodnotil.

Hlavně nezávazně (2011)

4 * si pro mě filmek zasloužil hlavně protože: 1*) Za Natalie 2*)Při sledování mě šíleně bolela hlava ale stejně jsem se bavil a smál, 3*) Asi při polovině filmu, mi strýc oznámil že mě naboural auto, a i přesto jsem díky filmu měl dobrou náladu a nevyšiloval jsem 4*) Za celkový film, sice Kačera nemusím ale zde mi nevadil

Strážci vesmíru (1993) (seriál)

Vzpomínka na dětská léta kdy mi to nepřidalo jako úplná kravina.

Klaun (1998) (seriál)

Ty 3* jsou z nostalgie, čerstvej popcorn z práglu a čokoláda z německa.

Barbar (2009)

Dost zvláštní film s netypickou kamerou. Hlavní ,,hrdina" za celý film neřekne ani hlásku a o to je zvláštnější. Zajímavá psychologie postav, se severskou studeností.