• Thriller

Deník Bridget Jonesové (2001)

Bridget a její deník, to je pro mě top romantická komedie. Po všech těch neskutečně bohatých anorektičkách, co mají super kariéru,ale nemají chlapa, přišla jedna s nadváhou, která je strčí všechny do kapsy. Milá, vtipná komedie s perfektním hereckým obsazením.

Zjevení (2012)

Oceňuji, tak jako ostatní, že zde nejsou trapné digitální příšerky, kam to napsat, že mohlo vzniknout něco takového. Jinak škoda, že děj je dost chabý, Ashley ušla docela,ale její partner ne. Felton potěšil, ale každopádně, mě to vůbec nebavilo. Všechno,co zde uvidíte,jste už viděli v jiných filmech.

Constantine (2005)

Absolutně nemám co vytknout. Bavilo mě to od začátku do konce. Nestává se mi často,že jsem tak nadmíru spokojená s hereckým obsazením jako zde. Naprosto perfektně vybrané postavy. Jasných 100 %.

Kruh (2002)

Můj první horor v kině,pamatuji si,že ještě nějakou dobu mě Samara děsila ve snech. Pustila jsem si to po nějaké době a děsila znovu. Naprosto brilantní horor,s perfektní zápletkou, má děj, herci se snaží. Nechybí tomu nic,žádný japonský horor dle mého názoru Kruh nepřekoná.

Byzantium (2012)

Viděla jsem to náhodou na HBO a vůbec jsem netušila o čem příběh je. Takže mě mile překvapil,nejedná se o žádnou hloupou vyvražďovačku,ale o pomalý , zvláštní příběh dvou žen,které žijí život věčný. V poslední době vzniklo strašně moc filmů o upírech, no většina se mi nelíbila vůbec. Tenhle film je však originální a má dobré hlavní hrdinky, moc pěkný,originální příběh a hlavně úžasnou atmosféru. Doporučuji vidět a opravdu nechápu tak průměrné hodnocení,určitě se jedná o nadprůměrnou záležitost.

Děsnej dupák (2009)

Zac jako gay a ta písnička a choreografie k tomu,to nemělo chybu. Zkrocená hora je božská,naprosto rozsekalo,dlouho jsem se tak nezasmála. Samotný film je sice trochu horší,ale odpad to určo není.

Ti druzí (2001)

Naprosto perfektní. Kdybych mohla dám 6 hvězdiček!

American Horror Story - Murder House (2011) (série)

Asi budu jedna z mála,ale mi se nejvíc líbila první řada seriálu. Ta mě vtáhla do děje prakticky od prvního dílů,na každý další díl jsem se těšila jak malé děcko. Podle komentářů následující Asylum měla být uchvacující bomba,no pro mě ne. Murder house pro mě představoval všechno to co mám na hororech ráda,kdežto Asylum už mi přišlo až moc překombinované a chápu,že se to stalo nejoblíbenější sérii,už jen kvůli tomu násilí,temnému prostředí atd.To mi nevadilo,ba naopak,ale postavy mi byli celkem nesympatické a tak nějak mě to nepohltilo. Naopak Coven začal nadějně,škoda,že uprostřed trochu ztrácel dech,ale ke konci ho opět nabral. Sice už to vůbec není strašidelné,ale vtipné to teda je. A postavy mi sedly,možná je to tím,že je tam jsou skoro samé ženské. Každopádně Jessica je tahoun celého seriálu o tom není pochyb. Pro mne zajímavé ještě jsou: Frances Conroy, Lily Rabe (hlavně v druhé řadě) Sarah Paulson a úžasná Emma Roberts.Naopak Taissa Farmiga,nic moc.I když ten seriál měl i slabší chvilky (který ho nemá že?),tak pro mě je to jako celek,jeden z nejlepších seriálů posledních let. Plný počet.

Elisa z Rivombrosy (2003) (seriál)

Dalo se čekat opět nízké hodnocení seriálu od místních písálků. Ano chápu,že chlapi to určitě bavit nejspíš nemohlo,ale taky nečumím na sportovní dramata,kterým ani za mák nerozumím,jen,abych si krásně do hodnocení mohla dát odpad nebo jednu hvězdičku. Telenovely ani jiné limonády nemusím,Elisa však zaujala. 1. série je pro mne tak na 4 hvězdičky,ústřední dvojce filmu perfektně zvolená, prostředí,kostýmy a i příběh,který není nijak originální se mi prostě líbil. Naopak druhá série vůbec nemusela vznikat,seriál bez Fabrizzia,to prostě ani nemohlo být,chápu,že musel režisér improvizovat,když chtěl odejít,ale raději měl seriál skončit,po první sérii. No každopádně celkové hodnocení jsou takové lepší 3 hvězdičky,poněvadž v druhé sérii se objeví mladý padouch,který mi připomněl Brada Pitta,z dob Legendy o vášní. :)

Očista (2013)

A mi se to líbilo, po dlouhé době film,co zaujal. Celkem nechápu tak nízké hodnocení. Jak taková debilovana jako třeba mě zrovna napadla Chata v horách,poněvadž má taky originální námět,může mít o dost vyšší hodnocení! Film mě bavil od začátku do konce, opravdu jsem nad námětem přemýšlela, líbilo se mi komorní pojetí snímku. Hlavní záporák výtečný. Určitě nadprůměrný thriller,žádná mega bomba,ale dobrý to teda je.