• Rodinný

Pohanský rituál (2009)

Nudné. To i vraždící panenka byla děsivější. :(

Ženy bez mužů (2011)

Eva (zoufalá manželka) Longoria a Christian Slater tvoří určitě zajimavou dvojici a k filmu jsem usedal do křesla s velkým očekáváním, jenže brzy jsem zjistil, že je něco špatně. U komedie bych se měl bavit a ne se nudit a odpad nedávám jen díky hezké tvářičce hlavní představitelky.

Skrýš (2010)

Po úvodních cca 20 minutach jsem si říkal, jak tato slátanina může zde mít tak vysoké hodnocení, ale postupem času jsem tomuto dílku přicházel na chuť a ten závěr: To byla mňamka. Nebýt pomalejšího začátku mé hodnocení by bylo vyšší.

Robin Hood: Cesta ke slávě (2010) (pořad) odpad!

Nejzbytečnější ze zbytečných reality show. Vlastně tohle ani show nebyla. Hodnotím pouze po dvou dílech, na víc jsem neměl už sílu. :(

Tsunami: Následky (2006) (TV film)

Jasně jedná se o smutný film (podle skutečné události) a to nejen příběhem, ale bohůžel i slabým zpracováním. Tsunami se přiřítí v uvodních minutách prvního dílu a pak už sledujeme skupinu lidí hledájící své rodiny. Při druhém díle jsem se už nudil :(

Hlas Česko Slovenska (2012) (pořad)

Nemyslím si, že je to až takový průser a odpad určitě NE! viděl jsem mnohem horší pořady. Hodně uživatelů dá odpad už jen proto, aby šlo s davem. :(

Griffinovi (1999) (seriál)

Kulkovník ! U Griffinů se střídají slabší díly s výbornými a proto hodnocení průměrné, tedy za 3*