• Rodinný

Rande s hvězdou (2010) (TV film)

Disney romance. On je hezounek a rocková hvězda a ona je obyčejná dívka ...

Princezna a žabák (2009)

Pohádka o žabákovi na americký ( celkem i vtipný )způsob se mi hodně líbila. škoda jen té světlušky, ale zase se ji splnil sen a dostala se ke své hvězdičce.

Astro Boy (2009)

Nečekal jsem, že to bude až tak dobré. 70 procent Jen si nejsem jist jestli je to pro nejmenší děti. Animák plný akčnich scén.

Halloween II (2009)

O něco slabší dvojka, Roba Zombieho, kde se mi hlavně nelíbili ty momenty s jeho matkou, ale stále se zde najde najde pár pěkných (krvavých) scén. 50 procent

Slečna zamilovaná (2009)

Příšerná ženská, ani se nedivím že Cooper před ní stále utíká. A jak to v takových pohádkách bývá protiklady se přitahují a tady to nebude jinak. Malinou ověnčená Sandra.

Zakletý v čase (2009)

Film se točí okolo muže u kterého kolem šestého roku se objevila anomálie a to možnost cestovat v čase. Každy by to asi uvítal s otevřenou náručí, ale ejhle. cestování nelze předvídat a ovlivnit. Takže Clare (Rachel McAdams), která je za něj provdaná, se začíná smiřovat s tím že i během imtimních chvil Hanry zmizí . PS:Ze všech tří filmů, které Rachel natočila tento rok se mi zakletý v čase líbil asi nejméně.

Sexy party 3: Prvák (2009)

Další pokračování sexy párty, kde se vše zvrhne a kde není nouze o kozičky a občasný fekální humor. Kupodivu vtipné na to že se jedná o video film. (jen ta škola kde je zakázano i líbání na veřejnosti to mi příjde přitažené za vlasy)

Těžká rozhodnutí (2010)

Průměrný rodinný film o otci, který je schopen udělat vše, jen aby zachránil své děti postižené nevylečitelnou nemocí.

Wrestler (2008)

Rourkův comeback se povedl tak napůl. Film se bude líbit spíše jen milovníkům wrestlingu.

Případ číslo 39 (2009)

Sociální pracovnice (Renée) dostává zvláštní případ .... Navštíví rodiče, kteří se svou holčičku pokouší zabít . Oba jsou zavřeni do blázince a dítě, aby nemuselo být odloženo v děcáku, si bere (Renée) k sobě domů. Z počátku vše probíhá podle představ, až do té doby, než umírá první osoba pracovnici blízká.... Hodně podobný film je Orphan (Sirota).