Městský lovec (1993)

Podle mě nejlepší komedie J. Chana. Film plný bláznivých honiček a opravdu pěkných asijských dívek.

Máma XXXL (2008) (TV film)

Při sledování tohohle jsem honem rychle schoval čokoládu do šuplíku, ze kterého jsem jí vyndal.

Hoši z Chuecatown (2007)

Jako černá komedie to bylo docela zajímavé, ale nevím, jestli mi to stálo za ty momenty, kdy jsem málem zvracel u homosexuálních scén. Rozhodně obě hlavní dámy (Reyova matka a komisařka) měli pěkně napsané role, a byl jsem rád, že jsem se mohl pokochat alespoň Lolou, pěknou ženskou, která později skončila jako jedna z obětí psychopatického vraha. *** Je to už podruhé, co jsem si nepřečetl obsah filmu, a doplatil jsem na to. Nesnáším filmy s homosexuální tématikou, dělá se mi z toho zle. Každopádně jsem rád, že jsem shlédl další španělský film, kterých se k nám asi moc nedostává, což je možná škoda.

Humanity's End (2009)

Tedy, je pravda, že film byl minimálně béčkový, a kvalita triků tomu byla přímo úměrná. Ale i tak podle mě triky naprosto zastínily herecké výkony všech postav, kteří mi přišli že před kamerou stáli snad poprvé. Musím ale rozhodně přiznat, že film byl už mnohem kvalitnější než předešlá Battlespace. Pokud bude kvalita stoupat stejným způsobem, máme se v roce 2010 při sledování "Nephilim" na co těšit. Já se dokonce dostávám i do té jejich mytologie. Navíc když nikdo nechce točit áčkové filmy s podobnou vesmírnou tématikou, musí se člověk spokojit i s béčkem. 45%.

Boxer století (2004)

Divné, divně natočené, místy vtipné, místy nudné, prostě "Todo mač" ;-). Dobré jsou vedlejší scénky v pozadí, kvůli kterým je nutné sledovat film pozorně. Úplný konec s kočárkem těsně před titulky mě ale vážně dostal. Raději jsem se podíval na CSFD abych si zkontroloval zda to je jenom vtip. Uf, je! :-)

Miss Březen (2009)

Já opravdu přísahám, že už jsem se od srdce tak dlouho nenasmál, jako při scéně, kdy mladá černoška vylétla z okna autobusu. Musel jsem film pozastavit a jít na vzduch, a i teď, když to píšu to ve mě smíchy trochu skáče. Jinak film byl podle mě obyč průměr, kde se oběvilo několik dalších dobrých vtipů, a několik vážně nechutných scének.

Jak vykrást banku (1964)

Já nevím čím to bylo. Faltusem, nebo možná tím, že se zde de Funès málo rozčiloval, což jsem si u něj oblíbil. Faltus nebyl taková katastrofa, jak se na první pohled může zdát, ale pravda je, že šišlal, což mi lezlo na nervy a také mu šlo špatně rozumět.

Vesmírná exploze (2008) (TV film)

Po trikové stránce by mi to vyhovovalo, ale ty osobnější scény mi šly strašně na nervy.