S láskou, Rosie (2014)

Jedním slovem PERFEKTNÍ. Přesně co jsem očekávala, jsem dostala a možná i více. Ve filmu se samozřejmě najdou předvídatelné chvíle, ale i tak film neztrácí na kvalitě. Dojemný příběh dvou lidí, kteří si k sobě hledají cestu. Nevím, jestli to bylo herci nebo příběhem, ale dostalo mě to! Pět hvězd je málo!

Padesát odstínů černé (2016)

Vzhledem k tomu, že samotné "odstíny šedi" jsem brala jako takovou parodii na romantickej film, tak ani nevím co jsem od toho snímku vlastně očekávala. Na filmu jsem bohužel byla v kině a myslím si, že tohoto svého počinu budu ještě dlouho litovat. Bylo to poprvé co jsem se v kině znuděně koukala po hodinkách a odpočítala minuty tohodle pekla ..a byli i tací, kteří neměli tak silnou vůli, jako já a odcházeli během představení. Pár momentů, kdy se člověk pousmál se našlo, ale tyhle světlé chvilky na plné čáře převálcovaly ty trapné nudné a zdlouhavé. Radim, ušetřit svých 88 minut života a naložit s nimi smysluplněji :)

Svatojánský věneček (2015) (TV film)

Opravdu nechápu nízké hodnocení. Za posledních x let je tohle první z mnoha nových pohádek, u které člověk neusne nudou. I přestože příběh není až tolik poutavý a originální, tak výborné herecké obsazení v kombinaci s humorem tuto pohádku dělají opravu vydařenou.

Jeden den (2011)

Kdyby nebylo toho tragického konce dala bych o hvězdičku víc. Ale chápu, že kdyby to končilo ,,a žili spolu štastně až navěky,, hodnocení by se určite snížilo o několik procent a objevovali by se tu komentáře, že to je americká romantická hovadina s happyendem. Ale zrovna u tohoto příběhu, kdy se hlavní hrdinové dají po 20 letech konečně dohromady by si zasloužili rozhodně lepší konec.

Hranice života (2005)

Úplně nevyhledávám tento druh filmu, kdy nechápete začátek, prostředek a ani konec... Nebo možná máte nějaké svoje vysvětlení ale nikdy si nemůžete bejt 100% jistí, že je to to pravé. Takže ve výsledku jakoby vám film nedal nic jiného než jenom pochyby a lámání si hlavou nad tím o co tam doopravdy šlo. A podlě mě odpověd na tuhle otázku nemá žádná logická vysvětlení, ale jde jenom o fantazii každého z nás ..