Divergence (2014)

Spousta lidí, který pracovali na tomhle film, se OPRAVDU snažili, aby se mi tenhle film líbil. Hraje v něm Woodkidova hudba, icesťácká dvojka z "Fault in our Stars" a celková stylizace je povedenější než celá hobití trilogie dohromady. Co ale naplat když je příběh taková klišácká sračka?

jOBS (2013)

Tenhle film mi představil Jobse, jako postavu tak nesympatickou, že už Apple fakt nemůžu ani vidět.

Tučňáci z Madagaskaru (2014)

Tenhle film se nemůže rozhodnout jestli je pro děti nebo dospělý - pro děti jsou tam někdy moc chytrý vtipy a pro dospělý to má moc jednoduchej příběh. A ten paprsek je prostě jen to sérum z Já padouch 2 obarvený na zeleno. Dave? Nic moc záporák (a nemůžu si pomoct, ale měl ho prostě mluvit Ferrel)... a všechno kolem Vojína zkrátka nefunguje. Nicméně postavy tučňáků jsou dohnány k hranicím, kde už by se o nich dalo mluvit jako o nečernobílých charakterech (haha!), ale tuto hranici zatím skutečně nepřekročily...Další animácký spinoff, který mě zrovna nenadchl, uvidíme jak si povedou Mimoňové.

Interview (2014)

Tak tohle byl řádnej mindfuck... fakt už nevim, co je propaganda, jestli tenhle film nebo obsah tohohle filmu... Docela dobrý slovní hříčky, navíc súpr dúpr tríčky. Film baví a zároveň má duchaplný a hlavně kontroverzní podtext. A přitom je to taková píčovina :D

Ukradené Vánoce (1993)

Ačkoli miluju jak muzikály, tak kreativní animace, ten film mě prostě nějak nedostal.

Pacific Rim - Útok na Zemi (2013)

Tenhle film je tak debilní... že, je až roztomilej. Člověk si nemůže pomoc a prostě ho milovat!

Star Wars: Epizoda V - Impérium vrací úder (1980)

Jednoznačně nejsilnější díl staré trilogie, je temný, je v něm hodně Yody i Vadera, objevují se v něm bounty hunteři a úžasné oblačné město....i když o tom píšu, tak mám husinu.

The Writing's on the Wall (2014) (hudební videoklip)

Jeden z nejlépe režírovaných videoklipů vůbec! Povinnost vidět, no ták, obětujte 2 minuty svýho marnýho života :D

Interstellar (2014)

BEZ-SPOILEROVÁ ČÁST: Opravdu dlouhou sem zvažoval, jak tenhle film oboduji. Film sem si moc užij, to jó - vesměs sem se zamiloval do první půlky, ale přišlo mi že potom už je ten film prostě moc. Moc divokých střihů, moc varhan, moc napínání. Funguje to? Asi...já prostě vůbec nevim. Tenhle film mi prostě zasadil brouka do hlavy. Jeho grafická a výpravná velkolepost nezná hranic, ale na rozdíl od ostatních lidí mi vadí zcela jiná věc - že vám film nutí svoje vlastní myšlenky. Nemáte šanci jako u Počátku zamyslet se, co se stalo. Prostě vám film nadiktuje svojí myšlenku. Chápeš? Šikulka. Nechápeš? Ještě lepší, teď je šikulka mistr scénárista, kterej se bude cítit jako génius tisíciletí. Nepřipomíná vám to něco? ("ehm, ehm" Atlas mraků). Jinak mi složitost u Nolana vůbec nevadí a tady je můj recept na to, jak by podle mě měl skončit film: SPOILERY!! ..............Nedělej to! Radši jdi do kina, než bude pozdě!!......... Takže, když Cooper padá do černý díry, tak by měl umřít. Tečka. Když umírá klidně se může ocitnout v tom teseraktu (nebo tak), a vidět co? Přece svoje děti ("ehm, ehm" Matt Damonovi kecy)!! Konkrétně Murph - přeje si aby nikdy neodjel a tak, a tak odvysílá tu zprávu...blá..blá..blá, známe známe. Rozhodně tam ale nekecá s Tarsem ani nemá žádnej moment náhlého prozření o vyšší civilizaci. Klíďo si může ještě plácnout s Annie Hathaway, jestli chcete. A umírá. Jupí. Dále máme střih. Na zem, kde Murph řeší rovnici, díky hodinkám. Samozřejmě jí nikdo nevěří, že jí pomoh táta, protože je to nesmysl. Určitě si to jen sama vsugerovala. Pak už můžou bejt jen jenom nějaký prologový kecy o tom, že lidstvo přetrvá a záběr na start tý stanice ze Země prostřihaný se smutnou Annie na cizí planetě. Heja hou, directed by Christopher Nolan a jdeme domů. A divák už se jen ptá jestli Cooper opravdu nějak pomoh' Murph, nebo jestli si to jen Murph vsugerovala, aby se usmířila se svým zmizelým tátou. Opravdu láska překonala hranice času a prostoru? No, vítej točící se káčo z Počátku.