Thor: Temný svět (2013)

Slušně vyvedená středověká fantasy komiksovka. A jak to zní, tak to i bohužel je - film vůbec nepůsobí jako celek, občas se snaží bejt temnej, občas se zase až moc snaží bejt vtipnej. Navíc závěrečnej boj je tak nepochopitelnej a zmatenej...na druhou stranu, se pár vtipů a akčních scén povedlo, a jako vždy Loki neskutečně baví. Typická marvelovka do televizního vysílání.

Noe (2014)

Hodně slabý tři hvězdy. Film je jedno velký WTF. Velkolepý, ale nesmyslný efekty. Plus má u mě zpracování sedmy dnů stvoření.

22 Jump Street (2014)

Nejlepší ending filmu na světě. Doufám, že teď Sony ustoupí od trojky :D

Všechny cesty vedou do hrobu (2014)

Příběh se vleče, asi nad půlkou vtipů sem se pousmál, ale můžu říct, že tenhle film má ty nejlepší camea vůbec!

Amazing Spider-Man 2 (2014)

Paranoia je jeden z nejlepších soundtraků, co sem za poslední rok slyšel. Vizuální spracování se povedlo, až na Goblina, kterej vypadal líp podle Raimiho. Celkově se Goblin vůbec nepoved. Nelíbí se mi jeho příběh, nelíbí se mi s nim souboje. Souboje s Electrem a vztah s Gwen sou to, co tenhle film zachraňuje.

Rafťáci (2006)

Suchej humor, vlhký holky, fajn hudba. V Česku průměr.

Strážci Galaxie (2014)

Skvělý úvod do marveláckého vesmíru. Vzhledem k tomu, že o Strážcích sou asi jen 3 série komiksů, Gunn skvěle vystihl to nejlepší z nich. Opravdu si zaslouží potlesk, protože GotG byla dost sázka na nejistotu - pokud chcete kosmickej Marvel, nejspíš byste sáhli po Silver Surferovi nebo Novovi (hádám, že Novu na stříbrným plátnu ještě uvidíme). Ale všechny tyhle bizardní postavy, zářivý barvy a úderný hlášky...prostě to do sebe zapadá! Jediný, co tomu chybí sou světelný meče. Jen si představte Bautistu jak kolem sebe máchá červeným lightsaberem a Pratta, jak kolem sebe hází blesky a křičí: "Neomezená moc!". Tak málo stačilo k dokonalosti.

300: Bitva u Thermopyl (2006)

Při sledování tohohle filmu sem tak nabitej testosteronem, že mi chlupy rostou dvakrát rychlejc. Epická výprava, epický choreografie, epický monology. Jenom to občasný hrozný CGI - sloni, nosorožci, krev. Celková stylizace je úžasná a dodává filmu až kultovní osobitost.

Hulk (2003)

Celkem hezký akční scény kazí naprosto směšný a klišoidní příběh, který je jako víc naivní verze komiksovýho originu. Někoho možná potěší nápaditý komiksový střihy, ale u akčních scén dovedou jen uškodit. Zklamání.

Top Gear USA (2010) (pořad)

Jediný plus tohoto pořadu je jeho mírná podobnost s jeho obdobou z Britských ostrovů. Na kopii je to dost špatný.